کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / ارزان ترین سایت خرید متانول صنعتی کاربردی کشور

ارزان ترین سایت خرید متانول صنعتی کاربردی کشور

خرید متانول صنعتی کاربردی ، با ارزان ترین قیمت در کشور و توسط سایت های خرید وفروش مواد شیمیایی به فروش می رسد که باید با جستجو در اینترنت به بهترین فروشنده برسید.

متانول صنعتی کاربردی :

متانول صنعتی یکی از محصولات کاربردی در دنیا است که در مجتمع های پتروشیمی، در تناژ بالا تولید می شود. در ایران ۶ پتروشیمی این محصول را تولید می کنند که بزرگترین، مجتمع پتروشیمی کاوه است و اولین پتروشیمی تولید کننده این ماده، پتروشیمی شیراز است که قبل از انقلاب شروع به کار کرده است. البته بعد از انقلاب فازهای بعدی این پتروشیمی تولید و افتتاح شد. این ماده یکی از مواد شیمیایی پرکاربرد در صنایع مختلف است که عمده ترین کاربرد آن در تولید فرمالدهید است. متانول حلالی شفاف، بی رنگ و با بوی بسیار تند و زننده است که بخارات آن به شدت سمی است. در صورتی که روزانه با این ماده سر و کار دارید ، بایستی توصیه های ایمنی مربوط به آن را مطالعه کنید تا در صورت بروز حادثه، کمترین آسیب ممکن را ببینید. بخارات متانول در مقادیر کم ممکن است منجر به سردرد ، سرگیجه ،حالت تهوع و استفراغ شود و در غلظت های بالاتر ، حتی ممکن است منجر به مرگ شود. البته در صورت اینکه سریعا مصدوم را به بیمارستان منتقل کنید، مداوا به راحتی انجام می شود و اتفاقات کمتر پیش می آید.
متانول صنعتی کاربردی تولیدی در پتروشیمی ها توسط خود پتروشیمی ها به صورت حواله و یا به صورت بسته بندی توسط شرکت های بازرگانی به فروش می رسد.

سایت خرید متانول صنعتی:

سایت خرید متانول صنعتی در گوگل قابل جستجو هستند و به راحتی و به راحتی با یک سرچ ساده می توان لیست این سایت ها را بیابید. این سایت به صورت خیلی جدی ومحکم روی این مواد کار می کند. با مراجعه به این سایت خرید متانول صنعتی می توانید با کمترین قیمت ممکن این محصول را تهیه کنید. این سایت ها با بررسی بازار و یک بازاریابی قوی روی محصول متانول با دقت بالا کار می کند و با این کارها می توانند جز نتایج اول گوگل شوند و اعتبار آنها به شدت بالا می رود. در واقع سایت اول گوگل اعتبار خیلی بالایی پیدا می کند و فروش به شدت بالا می رود. این سایت ها متانول را در انواع بسته بندی ارائه می دهند که شامل بشکه های ۲۲۰ لیتری ، ۲۰ لیتری می شوند. نوع دیگر ارائه متانول به صورت حواله ای است که در تانکرهاب مخصوص حمل متانول که ۲۳ تن ظرفیت دارد. قدر مسلم قیمت متانول تانکری به مراقب پایین تر از متانول بسته بندی است چرا که هزینه بشکه ۲۲۰ لیتری به تنهایی ۱۴۰هزار تومان است. البته این قیمت مربوط به بشکه دست دوم است و قیمت برای بشکه نو بالاتر است.

حواله‌ خرید متانول :

مراحل خرید حواله متانول به این صورت است که خریدار با یک شرکت بازرگانی تماس بگیرد که در نتیجه این شرکت ها قادرند یک حواله با قیمت مناسب به خریدار تحویل دهند. حواله به این صورت است که خریدار طبق تاریخ مشخص به درب پتروشیمی مقصد می رود و محصول را تحویل می گیرد و به مقصد مورد نظر ارسال می کند. هزینه ارسال بار به عهده خریدار محترم است.
حواله خرید متانول در تانکرهای ۲۳ تنی است که این تانکرها پوشش مخصوص دارند. چون اگر پوشش وجود نداشته باشد، خوردگی اتفاق می افتد و درصد خلوص متانول کاهش می یابد‌ .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

فروش انلاین متانول

فروش انلاین انواع متانول عمده در بازار تهران

فروش انلاین متانول عمده در بازار تهران با قیمتی بسیار مناسب در حال انجام است …