مجموعه کیمیا شیمی رازی شما را به خرید بهترین محصولات پتروشیمی و پالایشگاهی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

از کدام شهر می توان کود کامل گرانوله مرغوب خرید کرد؟

آنچه در این مقاله میخوانید.....

شناخت کود کامل گرانولهکود کامل گرانولهمیزان مصرف کود کاملشهرهای تولید کننده کود کاملخرید کود کامل گرانوله
بزرگترین عامل فروش کود کامل گرانوله

کود کامل گرانوله جایگاه ویژه ای در کشاورزی پیدا کرده است. به دلیل مزیت های زیادی که در استفاده از این نوع کودها وجود دارد تهیه آنها نیز اهمیت پیدا می کند. نوع گرانوله کود کامل نیز ویژگی های منحصر به فرد دیگری دارد. در وحله اول این سوال پیش می آید که از کدام شهر می توان کود کامل گرانوله مرغوب خرید کرد؟

کود کامل گرانوله

شناخت کود کامل گرانوله

کود کامل با نام اختصاری NPK شناخته می شود. این کود شامل سه عنصر نیتروژن، فسفر و پتاسیم می باشد. عناصر یاد شده برای رشد و باردهی گیاهان و درختان بسیار حیاتی می باشند.
نیتروژن (ازت) موجود در کود کامل یک عنصر حیاتی برای گیاه محسوب می شود. نیتروژن در چرخه فتوسنتز گیاهان برای تولید پروتئین مورد نیاز است. در حالی که نیتروژن به صورت فراوان در کره زمین وجود دارد ولی امکان دارد در اثر کشت های متعدد، استفاده گیاهان، آبشوئی و سایر عوامل ،نیتروژن کافی در اختیار گیاه قرار نگیرد.
فسفر یک عنصر حیاتی برای تمام موجودات زنده است. گیاهان برای رسیدن به رشد و نمو نیاز مبرم به فسفر دارند. فسفر در تنفس ،تقسیم سلولی ،ذخیره و انتقال انرژی ،فتوسنتز ،بزرگ شدن سلول و بسیاری دیگر از فرایندهای گیاهان نقش دارد.
پتاسیم در تمام فرآیندهایی که برای رشد و تولید مثل گیاهان مورد نیاز است نقش اساسی دارد. کمبود پتاسیم موجب کاهش مقاومت گیاه می شود. در این صورت کم آبی یا پرآبی ، دمای بالا و پایین و سایر عوامل محیطی به راحتی می تواند موجب نابودی گیاه شود.
تمام این سه عنصر که از ضروریات حفظ بقای یک گیاه می باشد در کود کامل وجود دارد. کود کامل علاوه بر سه عنصر حیاتی می تواند شامل انواع عناصر مغذی باشد.
کشاورزان نیز با توجه به نیاز خاک و گیاه می توانند از انواع کودهای کامل در شرایط زمانی خاص استفاده کنند. با استفاده از کود کامل می توان بیشترین نیاز خاک و گیاه را در یک دوره کوددهی تامین کرد.

کود کامل گرانوله

کود کامل به سه حالت مایع، پودری و گرانوله در اختیار کشاورزان قرار می گیرد. شکل گرانوله برای انواع کشت های دیم و آبی مفید است.
استفاده از کود کامل گرانوله باعث اصلاح بافت ،حاصلخیز شدن خاک، افزایش راندمان آبیاری و مقابله با کم ارزشی خاک از لحاظ مواد مغذی می شود.

میزان مصرف کود کامل

میزان مصرف کود کامل به نوع گیاه ، نیازهای محصول به عنوان عناصر غذایی ، میزان عناصر موجود در خاک با توجه به آنالیزهای صورت گرفته دارد.
کود کامل گرانوله مورد نیاز درختان میوه ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ کیلوگرم در سال می تواند باشد.
برای محصولات زراعی نیز می توان بین ۱۰۰ تا ۴۰۰ کیلوگرم به صورت چالکود در عمق ۲۰ تا ۴۰ سانتیمتری خاک در محل سایه درخت استفاده کرد.

شهرهای تولید کننده کود کامل

در ایران تولید کننده های کود کامل به صورت عمده در شهرهایی مانند تهران، مشهد ، یزد و دزفول هستند. کود کامل برای کشاورزان سراسر کشور اعم از هر نوع کشت و محصولی مورد نیاز می باشد. کشاورزان می توانند انواع کود کامل را از نمایندگی های پخش کود در محل خود خریداری کنند.

قیمت روز کود کامل گرانوله

خرید کود کامل گرانوله

کود کامل به صورت عمده در انیارهای کود مرکزی ذخیره سازی می شود. برای خرید عمده کود کامل گرانوله می توانید از طریق آنلاین و حضوری اقدام نمایید.
تمام مشاوره های لازم از زمان بارگیری تا زمان تحویل بار برای خریداران در سراسر کشور انجام می گیرد. خریداران می توانند خریدی تضمینی و مطمئن را تجربه نمایند. و تمام اقدامات لازم را به کارشناسان بسپارند.

سامان بیگدلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سامان بیگدلی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09169115071

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: KCHRP@

email icon ایمیل: info@kimiashimirazi.com

مجموعه کیمیا شیمی رازی شما را به خرید بهترین محصولات محصولات پتروشیمی و پالایشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید