کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / خرید ارزان الکل صنعتی چوب در بازار های داخلی و خارجی

خرید ارزان الکل صنعتی چوب در بازار های داخلی و خارجی

خرید الکل صنعتی چوب در بازار های داخلی و خارجی با قیمتی مناسب انجام می شود که در این بین بایستی بتوانید کمترین قیمت و بهترین کیفیت را بیابید که با چند تماس و استعلام قیمت میسر است.

الکل صنعتی چوب:

الکل صنعتی چوب نام دیگر متانول است که از قدیم الایام به آن اطلاق می شده است که وجه تسمیه آن این است که در قدیم با روش خاصی از چوب، الکل استخراج می کردند. البته در طی چند دهه اخیر روش های پیچیده تر و بهینه تری برای تولید این ماده کاربردی ارائه شده است. الکل صنعتی چوب یا همان متیل الکل جز مواد بسیار مهم در صنایع است که خریداران زیادی دارد و مصارف آن هم در داخل و هم در خارج از کشور بسیار زیاد است. این ماده به نسب آب نقطه جوش بسیار کمتری دارد و در دمای ۶۷ درجه سانتی گراد تبخیر می گردد. بنابراین در دمای اتاق الکل صنعتی چوب به سرعت تبخیر می شود که باید مراقب بخارات سمی آن بود تا دچار اتفاقی نشویم. برای به حداقل رساندن اتفاقات و ریسک و مخاطرات بایستی تمامی نیرو هایی که به صورت مستقیم با این ماده در تماس هستند، دوره های ایمنی مربوط به کار با این ماده را بگذرانند. MSDS یا همان برگه اطلاعات ایمنی مواد مربوط به مواد شیمیایی مختلف معمولا در دسترس عموم در محیط کار قرار می گیرد تا در صورت بروز هر گونه سانحه ای نیروها آمادگی کافی را داشته باشند.

خرید الکل صنعتی چوب:

برای خرید الکل صنعتی چوب جهت مصرف در بازار های داخلی و یا خارجی ابتدای به ساکن بایستی فروشندگانی که در این زمینه فعالیت می کنند، را شناسایی کرد و بعد از آن بار را برای آنها ارسال کرد. خریداران محترم پس از آنکه اطلاعات کافی در این زمینه را به فروشندگان دادند، براساس اطلاعات داده شده به آنها قیمت داده می شود.خریداران خارجی ابتدا باید loi ارسال کنند تا مشخص شود یک خریدار واقعی وجود دارد تا پتروشیمی بتواند براساس نیاز خریدار تناژ درخواستی و …قیمت رقابتی خود را اعلام کند. قیمت اعلامی برای متانول صادراتی بر اساس دلار خواهد بود که به صورت FOB و یا CIF خواهد بود. خرید الکل صنعتی چوب گزینه ای مناسب برای خریدار محترم است که بسته به نیازش تعیین می گردد.

بازار داخلی و خارجی متانول:

بازار داخلی و خارجی متانول در حال حاضر بسیار داغ است و همه روزه هزاران تن متانول از مرز های مختلف از کشور خارج می شود. این باعث می شود رونق خوبی در اقتصاد داشته باشیم و شکوفایی اقتصادی را در پی دارد. برای خرید متانول برای مصارف داخلی و یا خارجی با مشاوران ما در شیمی رازی در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

فروش انلاین متانول

فروش انلاین انواع متانول عمده در بازار تهران

فروش انلاین متانول عمده در بازار تهران با قیمتی بسیار مناسب در حال انجام است …