کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / خرید انلاین متانول خالص به صورت عمده

خرید انلاین متانول خالص به صورت عمده

خرید انلاین متانول خالص به صورت عمده و با کیفیتی بالا در مرکز محصولات شیمیایی ایران عرضه می شود.

متانول خالص:

متانول خالص عنوانی است که توسط پتروشیمی ها تولید می شود. این متانول با خلوص ۹۹٫۸۵ درصد در مجتمع های پتروشیمی تولید و به فروش می رسد. متانول خالص بی رنگ، و با بویی بسیار تند و زننده است که در تناژ خیلی بالا تولید و برای صادرات و مصارف داخلی استفاده می شود.

خرید انلاین متانول
خرید انلاین متانول

با بروز بیماری همه گیر کرونا در چین و دیگر کشور ها و کمیاب شدن الکل طبی در بازار برخی سودجویان به جای الکل طبی، الکل صنعتی را در بسته بندی های تقلبی و به نام الکل طبی روانه بازار کردند. این امر سبب شد عده ای از هموطنان عزیزمان آسیب جدی ببینند و گاها منجر به مرگ آنها شد.

خرید انلاین متانول:

خرید انلاین متانول در کمترین زمان ممکن در این مرکز با بهترین قیمت ممکن ارائه می شود که خریداران عزیز می توانند به سادگی و با شماره تلفن های سایت این موضوع را پیگیری کنند. در ایران متانول به میزان ۵٫۵ میلیون تن در سال تولید می شود که اکثر این مقدار برای صادرات روانه مرز ها می شود. ۶ پتروشیمی شیراز، خارک، ماهشهر، زاگرس و مرجان و در نهایت کاوه وظیفه تولید این ماده را دارد.

خرید عمده متانول:

خرید عمده متانول در این سایت انجام می شود که رشد تولید آن منجر به فروش بیشتر آن شده است که باعث شده است تا باعث اشتغال هر چه بیشتر جوانان این مرز و بوم شود. خریداران عمده متانول به دنبال این هستند تا بتوانند با کمترین قیمت ممکن متانول را تهیه کنند تا به سود خوبی برسند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

فروش انلاین متانول

فروش انلاین انواع متانول عمده در بازار تهران

فروش انلاین متانول عمده در بازار تهران با قیمتی بسیار مناسب در حال انجام است …