کیمیا شیمی رازی
خانه / محصولات شیمیایی / خرید عمده متانول کاربردی زیر قیمت بازار

خرید عمده متانول کاربردی زیر قیمت بازار

خرید عمده متانول کاربردی به نسبت خرید جزئی آن برای مشتریان بسیار به صرفه تر است چرا که در این حالت می توانند این ماده را زیر قیمت بازار تهیه کنند و سود بالاتری برای آنها در پی دارد.

متانول کاربردی

متانول یا متیل الکل یا الکل چوب ماده شیمیایی بسیار پر کاربرد در صنایع است و به دلیل کاربرد بسیار زیاد آن به عنوان سومین ماده استراتژیکی دنیا شناخته شده است.

فروش متانول تهران
فروش متانول تهران

از این ماده برای تولید استیک اسید، فرمالدهید، رنگ ها، حلال ها و حتی سوخت استفاده می شود. کارربردهای دیگر این ماده در مقاله‌ای به صورت جداگانه آمده است. منظور از متانول کاربردی آن است که این ماده بسیار پرکاربرد است و دیگری به دلیل موارد استفاده زیاد برای تولید دیگر مواد شیمیایی است. نکته جالب توجه آن است که قیمت استیک اسید که از متانول تولید می شود حدود ۳ برابر قیمت متانول است و این به آن معناست که می‌توان به جای صادر کردن متانول که امروز تمرکز زیادی بر آن داریم به تولید اسید استیک پرداخت و این ماده با ارزش تر را صادر کرد تا باعث ارزش افزوده بیشتر و ارزآوری بیشتری برای کشورمان شود. دیگر محصولاتی که از متانول تولید می شوند نیز قیمت بالایی دارند و تنها باید سرمایه گذاری خوبی در این بخش انجام شود تا بتوان وابستگی را به نفت هر چه بیشتر کاهش داد.

خرید عمده متانول کاربردی

جهت خرید عمده متانول کاربردی می توانید از طریق همین سایت اقدام کنید. در قدم اول مطالب مربوط را به دقت بخوانید و اطلاعاتی از این ماده به دست آورید. پس از آن با کارشناس مربوطه تماس بگیرید و اطلاعات تکمیلی را به دست آورید و در نهایت در صورت تمایل خرید خود را قطعی کنید.

بازار فروش متانول بشکه
بازار فروش متانول بشکه

جهت خرید این ماده با کارشناس مربوطه صحبت کنید و نوع درخواست خود را بصورت دقیق به ایشان اعلام کنید. در نهایت کارشناس مربوطه می تواند کمک زیادی به شما بکند. خرید عمده متانول کاربردی می توان زیر قیمت بازار تهیه کرد به شرطی که بدانید با چه شرکتی باید تماس بگیرید و کف قیمت را به شما اعلام کنند. متانول برای مصارف داخلی و همچنین صادرات به صورت عمده به فروش می رسد. در صورتی که نیاز به این ماده برای صادرات دارید بایستی درخواست رسمی یا LOI به کارشناس مربوطه ارائه دهید. کارشناس مربوطه کار شما را در کمترین زمان ممکن راه می اندازد.

بسته بندی متانول

به طور کلی یک نوع بسته بندی دارد و آن هم بشکه های ۲۲۰ لیتری است. البته بسته بندی های دیگر در اشل آزمایشگاهی برای این ماده وجود دارد ولی برای موارد صنعتی کاربردی ندارند.

صادر کننده متانول صنعتی
صادر کننده متانول صنعتی

متانول را به صورت صنعتی در بشکه های ۲۲۰ حاوی ۱۷۵ کیلوگرم ماده است بسته بندی می کنند و آنها را به خریداران محترم ارائه می دهند. انبار محصولات شیمیایی ایران در شهرهای مختلف متفاوت است ولی در شهر تهران این انبار در شورآباد درجنوب تهران است که به صورت روزانه صدها تن محصول از این انبار به نقاط مختلف کشور ارسال می شود.

محل خرید متانول تهران

جهت ارتباط با کارشناسان شیمی رازی تنها با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

خرید متانول صنعتی

خرید متانول صنعتی در فروشگاههای سراسر کشور

خرید متانول صنعتی را می توان از طریق مراکز فروش معتبر در سراسر کشور تامین …