مجموعه کیمیا شیمی رازی شما را به خرید بهترین محصولات پتروشیمی و پالایشگاهی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید متانول صادراتی در بازارهای جهانی و بین المللی

آنچه در این مقاله میخوانید.....

متانول صادراتی :خرید متانول صادراتی :بازار جهانی و بین المللی متانول :بسته بندی متانول صادراتی:
خرید متانول صادراتی

خرید متانول صادراتی ایران از پتروشیمی ها در بازارهای جهانی و بین المللی انجام می شود که قیمت آن در دنیا رقابتی است. در بازار جهانی متانول بایستی بتوان این محصول را با قیمتی مناسب ارائه داد تا بتوان به سود خوبی رسید. در ماه های اخیر با کاهش قیمت نفت، قیمت متانول به شدت افت کرده است و حتی به زیر ۱۶۰ دلار به ازای هر تن رسیده است.

روش تهیه متانول با کیفیت بازار

متانول صادراتی :

عمده متانول تولیدی کشور از طریق بنادر جنوبی کشور صادر می شود. این صادرات ارزآوری بسیار خوبی برای کشور به همراه خواهد داشت که سبب شده تا دولت در این زمینه تمهیداتی بیندیشد تا این مقدار به حداکثر برسد. در واقع از سالیان دور یکی از اهداف کشور عزیزمان این بوده که کمترین وابستگی به نفت پدید آید. چرا که وابستگی شدید اقتصادمان به نفت سبب شده تا رشد اقتصادی کمی را تجربه کنیم.

صادرات متانول ایران

یکی از راه های شکوفایی اقتصادی، افزایش صادرات از طریق مختلف و محصولات متفاوت است. در این بین بازار محصولات شیمیایی در دنیا طرفداران زیادی دارد که صادرکنندگان این مساله را به خوبی درک کرده اند. متانول یکی از محصولات شیمیایی است که بازار بین المللی آن خیلی خوب است و خیلی ها در این زمینه شروع به فعالیت کرده اند.
محصول متانول یکی از حلال های مهم در صنایع است که بی رنگ و شفاف و بابویی بسیار زننده وتند است. از این ماده برای موارد بسیار زیادی استفاده می شود. یکی از این موارد تولید استیک اسید است که از مهم تریت موارد کاربردی آن است. قابل ذکز است متانول ساده ترین نوع الکل با فرمول شیمیایی CH3OH است که از یک گروه متیل و یک گروه هیدروکسیل تشکیل شده است.

الکل صنعتی برای ضدعفونی وسایل

پیوند هیدروژنی موجود در این ترکیب سبب شده تا ویژگی های منحصر به فردی به این ماده بدهد. این ویژگی ها ، متانول را به ماده ی پرکاربردی در صنعت های مختلف تبدیل کرده است.

خرید متانول صادراتی :

جهت خرید متانول صادراتی در ابتدا بایستی به چندین شرکت که در این زمینه فعال هستند، درخواست داد. درخواست خرید در واقع یک نرم افزار حاوی اطلاعات ماده ی مورد تقاضا ، حجم، نوع بسته بندی و کشور مقصد و مرز تحولی است که به آن LOI می گویند. فروشنده با دیدن LOI از قصد خریدارصادراتی اطمینان حاصل می کند و پس از آن پیگیری های لازم جهت این کار، انجام می شود. اقداماتی که برای صادرات انجام می شوند، گاها زمان بر است و بایستی کمی صبر و حوصله به خرج دهید تا نتایج خوبی بگیرید. قیمت خرید متانول صادراتی پس از تحویل LOI به فروشنده اعلام می گردد که بر اساس دلار است. این قیمت بر اساس اساس سایت چینی www.sunsirs.com است، چرا که چین ابر تولید کننده متانول در دنیاست.

بنابراین محصول متانول داخلی و صادراتی تفاوت قیمت دارندو باید خریدار این نکته را بداند تا دچار ضرر و زیان نگردد. به دو صورت امکان خرید متانول وجود دارد : خرید به صورت بسته بندی و خرید به صورت فله. بسته بندی در بشکه های ۲۲۰ لیتری است و فله در تانکرهای مخصوص حمل متانول که ۲۳ تن هستند‌.

بازار جهانی و بین المللی متانول :

متانول چون هم به عنوان ماده اولیه تولید و دیگر مواد شیمیایی و هم به عنوان نوعی سوخت پاک مورد استفاده قرار می گیرد، بازار وسیعی را به خود اختصاص داده است که بزرگترین مصرف کننده جهانی آن، کشور چین است. این کشور هم چنین بزرگترین تولید کننده این محصول است. جهت افرایش اعتبار بین المللی، رشد در زمینه صادرات و جهانی می تواند بسیاز مفید باشد و نیل به اهداف سریع تر میسر می گردد. با توجه به این که هر کشور در بخش داخلی یک ظرفیتی دارد و ممکن است محدود باشد، می توان از این موضوع به خوبی استفاده کرد.

فروش متانول تهران

مصرف متانول در ایران محدود است و بازار جهانی و بین المللی متانول می تواند کمک شایان به ایران کند تا نتایج خوبی بگیرد. هدف نهایی در واقع استقلال اقتصاد کشور از نفت است که امید است و چند سال آینده محقق شود.

بسته بندی متانول صادراتی:

بسته بندی متانول صادراتی بر اساس درخواست خریدار محترم انجام می شود ولی عموما متانول در بسته بندی بشکه های ۲۲۰ لیتری عرضه می شود.

خرید متانول صادراتی

این بشکه ها با توجه به اینکه چگالی متانول ۰٫۷۹۲ گرم بر سی سی است، ۱۷۵ کیلوگرم متانول می گیرند که عدد پایینی نسبت به آب است. البته برخی خریداران محترم متانول را به صورت فله درخواست می کنند که در تانکر های ۲۵ تنی انجام می شود.

سامان بیگدلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سامان بیگدلی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09169115071

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: KCHRP@

email icon ایمیل: info@kimiashimirazi.com

مجموعه کیمیا شیمی رازی شما را به خرید بهترین محصولات محصولات پتروشیمی و پالایشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید