مجموعه کیمیا شیمی رازی شما را به خرید بهترین محصولات پتروشیمی و پالایشگاهی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید متانول صنعتی در فروشگاههای سراسر کشور

آنچه در این مقاله میخوانید.....

متانول صنعتیخرید متانول صنعتیبسته بندی متانول صنعتیشرایط ایمنی کار با متانول
خرید متانول صنعتی

خرید متانول صنعتی را می توان از طریق مراکز فروش معتبر در سراسر کشور تامین کرد منتها می‌توان گفت که مرکز خرید متانول در شهر تهران و انبار های شورآباد است. در این انبارها تمامی محصولات شیمیایی از کارخانه های مربوطه بارگیری و به این محل آورده می شوند و توسط کارگران مجرب بسته‌ بندی می‌شود محصولات شیمیایی مختلف در گالن هایی با حجم های متفاوت بسته بندی می شود برای مثال متانول در بشکه های ۲۲۰ لیتری، اسید نیتریک و اسید سولفوریک در گالن های ۲۰ لیتری و در گالن های با حجم بالاتر بسته بندی می شوند.

متانول صنعتی

متانول صنعتی نوعی حلال بی رنگ و بوی بسیار زننده است که در مجتمع‌های پتروشیمی و در تناژ بالا تولید می شود حجم زیادی از متانول تولیدی در کشور صادر می شود چرا که نیاز کشور به این محصول بسیار پایین تر از میزان تولید این محصول در کشور است.

تشخیص الکل صنعتی و طبی

متانول صنعتی به عنوان سومین ماده استراتژیک در دنیا شناخته می شود به همین دلیل کاربرد های آن بسیار فراوان است برای مثال از این ماده می‌توان جهت تولید محصولات شیمیایی استفاده کرد که مهمترین محصولاتی که با این ماده تولید می‌شوند استیک اسید و فرمالدهید است که ارزش افزوده زیادی در متانول ایجاد می‌کنند. همانطور که می دانید قیمت متانول در حدود ۲ هزار تومان است در حالی که قیمت اسید استیک حدوداً ۷ هزار تومان است که قیمتی در حدود سه و نیم برابر از متانول دارد. بنابراین با تبدیل متانول به اسید استیک می‌توان ارزش افزوده آن را بالا تر برد و ارزش بیشتری به کالا داد. علاوه بر استفاده از متانول جهت تولید دیگر محصولات شیمیایی می‌توان از این ماده جهت تولید سوخت استفاده کرد.

فروش متانول ایران

در کشورهای پیشرفته از متانول برای سوخت در خودروهای درون سوخت استفاده می‌شود. البته تغییراتی در ساختار موتور ایجاد می‌شود که بایستی آن را در نظر گرفت. متانول برای سوختن نیاز است تا عدد اکتانش بالاتر رود و به همین جهت قبل از سوختن بایستی به دی متیل اتر تبدیل شود تا شاخه های بیشتری تشکیل و عدد اکتان بالاتر رود. عدد اکتان به معنای به سوزی موتور است و هر چه شاخه ها بیشتر شوند می‌توان نتیجه گرفت که عدد اکتان بالاتر است. بنابراین این نکته را باید در نظر بگیرید که برای استفاده از متانول جهت سوخت بایستی ابتدا آن تبدیل کرد. که خود پروژه ای است که می توان آن را به اجرا رساند تا بتوان در کمترین زمان به اهداف خود رسید. گاهی دیده شده که از متانول برای ضد عفونی سطوح و در موارد دیگر برای ضدعفونی دست استفاده شده است.

علائم مسمومیت با متانول

این کار بسیار اشتباهی است که ممکن است از کسی سر بزند. چرا که متانول به شدت سمی است و در صورتی که دوز استفاده شده بسیار بالا باشد و یا کمی از آن بلعیده شود و یا مورد این چنین اتفاقی بیفتد ممکن است حتی منجر به مرگ شخص شود البته علائم خفیف تر می تواند شامل سردرد سرگیجه حالت تهوع اسهال استفراغ کوری باشد. بنابراین این در صورتی که از این ماده می خواهید استفاده کنید بایستی با رعایت کلیه نکات ایمنی آن را استفاده کنید و به هیچ وجه از این ماده برای ضد عفونی کردن استفاده نکنید برای ضدعفونی سطوح و دستگاه می توان از اتانول یا الکل طبی استفاده کرد که قیمت به مراتب بالاتری دارد اما برای سلامتی مضر نیست.

خرید متانول صنعتی

جهت خرید متانول صنعتی چندین را پیش روی شما قرار دارد یکی از این راه ها استفاده از بهترین اینترنت است امروزه به دلیل استفاده بالای مردم از اینترنت خیلی ها تمایل به خرید و فروش محصولات خود در فضای اینترنت دارند که این عامل سبب می‌شود تا این افراد بازاریابی اینترنتی و همچنین گفت وجودی بهترین سایت ها در زمینه دلخواه شان فروش و خرید خود را انجام دهند.

نرخ فروش متانول عمده در بازار تهران

خرید متانول صنعتی
خرید متانول صنعتی

خرید متانول صنعتی توسط کارگاه‌های مختلف انجام می‌شود که تولید کننده های زغال خود اشتعال، تولید کننده های ضد یخ، تولید کننده های اسید استیک و فرمالدهید و بسیاری از کارگاه‌های دیگر از این محصول استفاده می کنند، نیاز به خرید متانول صنعتی دارند. اگر از یک شرکت معتبر انجام شود می تواند برای خریداران سود بالایی به همراه داشته باشد و در چند خرید می توانند به این موضوع پی ببرند. جهت متوجه شدن اینکه قیمت خریداری شده مناسب است می توانید به سایت های مختلف سری بزنید و با یک تماس استعلام قیمت کنید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن به قیمت سایت های مختلف را بدست آورید و از بین آنها مناسب ترین قیمت و معتبرترین سایت را انتخاب کنید و خرید خود را قطعی کنید. اولین مرحله از آنچه بود گفته شد اما مرحله دوم این است که هزینه متانول به علاوه بشکه ها را به برای شخص فروشنده ارسال کنید و رسید خود را برای ایشان بفرستید. پس از این مرحله سند حسابداری مربوط به خرید متانول صنعتی زده می‌شود و یک ردیف به انبار دار داده می شود و بر اساس آن ردیف می توانید محصول خود را از انبار تحویل بگیرید. برای متوجه شدن قیمت متانول بهتر است تماس بگیرید چرا که قیمت ها مدام تغییر پیدا می کنند و قیمتی که در اینجا اعلام می شود هر روز ممکن است دستخوش تغییراتی شود. بنابراین بهتر است با یک تماس به به روز ترین قیمت در یابید.

بسته بندی متانول صنعتی

متانول صنعتی تنها در یک نوع بسته بندی ارائه می شود و آن هم بشکه های ۲۲۰ لیتری است که ۱۷۵ کیلوگرم وزن دارند.

فروش متانول بشکه
فروش متانول بشکه

که اگر این ۱۷۵ کیلوگرم را بر ۲۲۰ تقسیم کنیم در واقع چگالی متانول به دست می آید که مقدار آن برابر با ۷۹۲ کیلوگرم بر متر مکعب است که چگالی آن به نسبت آب که ۱۰۰۰ است تقریباً ۲۲ درصد پایین تر است. از طرف دیگر دمای جوش متانول ۶۵ درجه سانتی گراد است که این امر سبب می‌شود که متانول در دمای محیط به سرعت تبخیر شود. بنابراین تبخیر متانول در فضایی که در آن پوشیده نباشد بسیار بالا است و محل نگهداری باید خنک باشد و به هیچ وجه محل گرم مکان مناسبی برای ذخیره سازی و نگهداری متانول مناسب نیست. برخی مشتریان عزیز تماس بگیرند و متانول گالنی ۲۰ لیتری، ۲٫۵ لیتری و یا حتی ۱ لیتری تقاضا می کنند. دقت داشته باشید که این بسته بندی ها تنها برای موارد آزمایشگاهی است و برای کاربردهای صنعتی تنها از متانول بشکه ۲۲۰ لیتری استفاده می شود. در صورتی که آن را به صورت بسته بندی نخواهید باز هم امکان ارائه این محصول وجود دارد، در آن صورت بایستی به صورت فله ای و در تانکرهای مخصوص که ۲۵ تن ظرفیت دارند، تحویل بگیرید که عموماً تولید کننده های بزرگ و کارگاه های خیلی بزرگ متانول را به این صورت تحویل می‌گیرند. چرا که برای تحویل این حجم بالا از متانول نیاز به مخزن بزرگ وجود دارد که این مخزن باید در شرایط محیطی مناسب می باشد تا مانع از فشار گرفتن و یا حتی بخار شدن متانول می شود.

شرایط ایمنی کار با متانول

همانطور که گفته شد متانول به شدت سمی است و شرایط کار با متانول از لحاظ اینکه بایستی کاملاً رعایت شود تا شخصی دچار آسیب نشود.

از مهمترین مواردی که هر تولید کننده و یا کارگاه باید در نظر می‌گیرد استفاده از برگه اطلاعات ایمنی یا است که این مرگ اطلاعات مربوط به هر ماده شیمیایی شامل خصوصیات فیزیکی و شیمیایی اشتعال زا بودن و یا غیر قابل اشتعال بودند مواردی مثل تماس با پوست، بلعیدن، تماس با چشم ها و … در آن قید می‌شود. در صورتی که شخصی دچار آسیب شود بایستی بتواند در کمترین زمان ممکن بهترین تصمیم را بگیرد تا دچار آسیب های جدی تری نشود.

سامان بیگدلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سامان بیگدلی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129551426

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: KCHRP@

email icon ایمیل: info@kimiashimirazi.com

مجموعه کیمیا شیمی رازی شما را به خرید بهترین محصولات محصولات پتروشیمی و پالایشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید