کیمیا شیمی رازی
خانه / محصولات شیمیایی / خرید و فروش عمده متانول صنعتی با برندهای برتر در کرج

خرید و فروش عمده متانول صنعتی با برندهای برتر در کرج

خرید و فروش عمده متانول صنعتی در شهرهای مختلف کشور به خصوص تهران و کرج با برندهای برتر مثل زاگرس، شیراز، کاوه، فن آوران با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی بالا و خلوص ۹۹٫۸۵ درصد به فروش می رسد. این سبب شده تا خریداران این ماده گرایش زیادی به خرید و فروش متانول پیدا کنند و از آنجا که میزان مصرف این ماده در کشور بسیار بالاست می توان روی بازار این محصول کار کرد و در کمترین زمان به بالاترین اهداف خود رسید.

متانول صنعتی چیست

متانول صنعتی در واقع سبک ترین الکل در خانواده الکل ها است که در پتروشیمی‌ها با فرآیندی خاص و تحت دما و فشار معین تولید می‌شود.

خرید و فروش عمده متانول
خرید و فروش عمده متانول

ماده اولیه تولید متانول گاز طبیعی است که در جنوب کشور به وفور استخراج می شود این سبب شده تا اکثر پتروشیمی های تولید کننده این ماده در جنوب کشور احداث شوند. این پتروشیمی ها شامل ۶ پتروشیمی زاگرس، فن آوران، شیراز، مرجان، خارک و کاوه می باشد که در سال ۱۰ میلیون تن متانول تولید می کنند.

اکثر متانول تولیدی این پتروشیمی ها برای صادرات روانه مرزها می‌شوند. که برخی از آنها از طریق مرزهای آبی و فوب بندرعباس به کشورهای دیگر صادر می‌شود و برخی از طریق مرزهای خشکی ارسال می شوند.

بهتر است راجع به متانول اطلاعات دیگری به دست آورید. متانول ماده‌ای بسیار سمی و فرار است که دمای جوش آن ۶۵ درجه سانتیگراد است. این دمای جوش پایین سبب شده است تا در دمای اتاق هم به سرعت تبخیر شود و بخارات ناشی از آن فضا را سمی می‌کند. اگر بخارات حاصل از این ماده زیاد باشد باعث می‌شود اتاق به شدت سمی شود و در دوزهای بالا ممکن است حتی منجر به مرگ نفرات شود. بنابراین حین کار با این ماده باید موارد ایمنی را به دقت رعایت کرد تا افراد دچار کمترین آسیب شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد متانول مقاله جامع متانول را مطالعه کنید.

خرید و فروش عمده متانول

جهت خرید و فروش عمده متانول بهتر است سری به اینترنت بزنید و در موتور جستجوگر قدرتمند گوگل این عبارت را سرچ کنید. پس از سرچ این عبارت سایت‌هایی برای شما به نمایش در می آیند که در این زمینه بسیار قوی کار کرده اند و در واقع سرآمد هستند. با استعلام قیمت از تک‌ تک سایت هایی که در صفحه اول گوگل آمده اند می توانید به قیمتی درست از این ماده دست یابید. البته فراموش نکنید که بایستی به کارشناس فروشی که جواب شما را می دهد اطلاعات دقیقی ارائه دهید. مثلاً بگویید متانول به صورت بشکه‌ ای و یا تانکری می خواهم. چرا که اختلاف قیمت بین تانکری و بشکه ای حدود ۵۰ درصد است که این سبب می‌شود خیلی ها تمایل به خرید متانول تانکری داشته باشند. البته بعضی از خریداران به دلیل نداشتن فضای کافی و شرایط مناسب برای ذخیره متانول تمایل به خرید این ماده به صورت بشکه‌ ای دارند. که در آن صورت قیمتی بسیار مناسب به آنها ارائه می شود.

خرید و فروش عمده متانول صنعتی می تواند بسیار سود ده باشد و افراد زیادی در این زمینه اخیراً شروع به کار کردند و به سودهای خوبی رسیدند.

خرید متانول در کرج

جهت خرید متانول در کرج می توانید با شماره های موجود در این سایت تماس بگیرید و در کمترین زمان سفارش خود را تکمیل کنید تا محموله در کمتر از یک روز برای شما ارسال شود. شرکت کیمیا شیمی رازی در زمینه خرید و فروش متانول بسیار قوی عمل کرده است و همواره سعی و تلاش این مجموعه بر این بوده که مشتریان خود را راضی نگه دارد.

عمده فروشی متانول تهران

برندهای برتر متانول

برندهای برتر متانول در کشور شامل متانول شیراز، زاگرس است که مشتریان زیادی دارند و البته می‌توان گفت که بیشترین متانول توزیعی در کشور متانول شیراز است که تناژ کمتری از بقیه پتروشیمی ها تولید می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

خرید متانول صنعتی

خرید متانول صنعتی در فروشگاههای سراسر کشور

خرید متانول صنعتی را می توان از طریق مراکز فروش معتبر در سراسر کشور تامین …