کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / صادرات متانول زاگرس در تبریز

صادرات متانول زاگرس در تبریز

صادرات متانول زاگرس در شهر تبریز و دیگر شهر های مرزی کشور با بیشترین سرعت ممکن انجام می شود که بخشی از آن بسته به خریدار محترم است.

متانول:

متانول نوعی حلال بی رنگ، رقیق و با بویی بسیار تند است که برای عرضه به بازار مصرف مواد شیمیایی دیگری به آن افزوده می شود تا رنگ نارنجی به خود بگیرد تا از الکل طبی قابل تشخیص باشد. این ماده به صورت استاندارد در تمامی دنیا با درصد خلوص مشخص و ۹۹٫۸۵ درصد تولید می شود که حداکثر درصد تولیدی این ماده است. این ماده برای مصارف داخلی و صادرات در کشور در تناژ بالا تولید می شود که جهت مصارف داخلی، در صورت نیاز کم آن را در بشکه های ۲۲۰ لیتری و در صورت نیاز بالا در تانکر های ۲۵ تنی عرضه می کنند. متانول ماده ای است که دمای جوش آن ۶۵ درجه سانتی گراد است و آن به این معناست که این ماده به شدت فرار است و در دمای محیط به سرعت تبخیر می شود. بخارات حاصل از متانول به شدت سمی هستند که در برخورد با این ماده باید به شدت جوانب احتیاط را رعایت کرد. فرد آسیب دیده از این ماده در صورت تماس اندک با این ماده دچار علائم اولیه مسمومیت می شود که شامل سردرد، سرگیجه، حالت تهوع است و در نهایت علائم ثانویه، بیهوشی، کما و مرگ است که اخیرا در کشورمان شاهد بیش از ۱۰۰ مورد فوتی ناشی از مسمومیت با متانول بوده ایم.

متانول زاگرس:

در ایران ۶ پتروشیمی وظیفه تولید متانول را به عهده دارند که شامل پتروشیمی شیراز، ماهشهر، خارک، زاگرس ، مرجان و کاوه است که هر کدام به ترتیب ۲۰۰، ۳۰۰۰، ۲۰۰۰، ۲۰۰۰، و ۲۰۰۰ و ۷۰۰۰ تن در روز تولید دارند. در این بین پتروشیمی زاگرس به دلیل موقعیت استراتژیک خوبی که دارد می تواند به راحتی متانول تولیدی خود را از طریق مرز های بین المللی صادر کند.متانول زاگرس همچون متانول دیگر پتروشیمی ها تمامی استاندارد های دنیا را پاس می کند که این امر سبب شده تا طرفداران خاص خود را داشته باشد.

صادرات متانول زاگرس:

صادرات متانول زاگرس از طریق دریا امکان پذیر است چرا که این پتروشیمی دسترسی به آب های آزاد دارد.

صادرات متانول زاگرس
صادرات متانول زاگرس

البته می توان گفت که صادرات متانول از طریق دیگر مرزها نیز ممکن است و برخی مشتریان می خواهند متانول را از طریق مرز تبریز به ترکیه و یا دیگر کشورهای همسایه صادر کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

فروش انلاین متانول

فروش انلاین انواع متانول عمده در بازار تهران

فروش انلاین متانول عمده در بازار تهران با قیمتی بسیار مناسب در حال انجام است …