کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / فروش عمده متانول بشکه ای ۱۷۵ کیلویی در بازار

فروش عمده متانول بشکه ای ۱۷۵ کیلویی در بازار

فروش متانول بشکه با وزن ۱۷۵ کیلویی به صورت عمده و یا خرده در بازار محصولات شیمیایی تهران با قیمتی مناسب به فروش می رسد.

متانول و خواص آن:

متانول نوعی حلال صنعتی بی رنگ است که در پتروشیمی ها تولید می شود. در ایران ۶ پتروشیمی با نام های شیراز، زاگرس، فن آوران، مرجان، خارک، مرجان، کاوه تولید کننده این ماده هستند.

صادرات متانول زاگرس

این ماده از جمله مواد بسیار پر کاربرد در صنعت است که در تولید بسیاری مواد شیمیایی مثل فرمالدهید، استیک اسید، و … استفاده می شود. متانول اشتعال پذیر، با بوی تند و زننده است که سمی نیز است. سمی بودن متانول باعث شده تا بسیاری را به کام مرگ کشیده است. متانول به سرعت بخارات سمی ایجاد می کند چرا که ماده ای فرار است. بخارات متانول سبب می شود که فردی که آن را استشمام می کند به سرعت دچار حالت سردرد، سرگیجه، حالت تهوع شود و در مواقعی که شدید تر می شود اغما و حتی مرگ شود. متانول دارای خواص زیادی است که در جدول زیر برخی از این خواص آمده است.

متانول بشکه:

متانول بشکه به معنای بشکه های ۲۲۰ لیتری متانول است که در انبار بسته بندی شده است و قیمت آن بالاتر از قیمت متانول تانکری است.

فروش متانول بشکه

متانول بعد از تولید در واحدهای پتروشیمی برای صادرات و مصارف داخلی تقسیم بندی می شود. برای مثال برخی پتروشیمی ها مثل زاگرس تمامی متانول تولیدی خود را صادر می کنند حال آن که برخی تمام آن را برای مصارف داخلی ارسال می کنند. برخی پتروشیمی ها نیز میانه کار می کنند و مقداری از تولید خود را برای صادرات و بخشی را برای مصارف داخلی ارسال می کنند. پتروشیمی هایی که قصد دارند متانول را صادر کنند بسته به درخواست خریدار عمل می کنند و اگر درخواست خریدار متانول بشکه شده باشد، آن را بسته بندی می کند و سپس آن را صادر می کند که طبعا قیمت آن کمی بالاتر می رود. برای مصارف داخلی نیز به همین شکل است. برخی متانول را به صورت بشکه شده می خواهند و برخی به صورت تانکری. با این تفاوت که پتروشیمی برای مصارف داخلی متانول را بسته بندی نمی کند و بسته بندی متانول برای مصارف داخلی را شرکت های بازرگانی و در انبار های شورآباد تهران انجام می دهند. در حال حاضر قیمت هر کیلو متانول به صورت بشکه شده کیلویی ۴۰۰۰ هزار تومان است البته این قیمت ممکن است گاها بالاتر و یا پایین تر آید و برای استعلام قیمت باید با کارشناسان ما در این بخش در تماس باشید.

فروش متانول بشکه:

فروش متانول بشکه توسط شرکت های بازرگانی انجام می شود. اما سوال اصلی این است که چگونه می توان این شرکت ها را پیدا کرد؟

قیمت متانول بشکه
فروش متانول بشکه

اولین قدم برای خرید متانول این است که سری به گوگل بزنید و عبارت مورد نظر خود را سرچ کنید و به سایت هایی که در نتایج اول گوگل هستند سری بزنید. این سایت ها معمولا قوی ترین سایت ها در این زمینه هستند که می توانند کمک زیادی به شما کنند و معمولا کمترین قیمت توسط این سایت ها اعلام می شود. پس از آن بایستی سایت ها به همراه شماره تماس ها را لیست کنید و قیمت اعلامی آن ها را یادداشت کنید و در نهایت یکی را انتخاب کنید و درخواست پیش فاکتور کنید. در نهایت می توانید خرید را با حواله وجه تکمیل کنید. در صورت نیاز به متانول کیمیا شیمی رازی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است تا در کمترین زمان محموله خود را دریافت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

فروش انلاین متانول

فروش انلاین انواع متانول عمده در بازار تهران

فروش انلاین متانول عمده در بازار تهران با قیمتی بسیار مناسب در حال انجام است …