کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / فروش عمده متانول بشکه به قیمت کارخانه در تبریز

فروش عمده متانول بشکه به قیمت کارخانه در تبریز

فروش متانول بشکه به صورت عمده و جزیی توسط این مرکز و در تمامی شهر های کشور از جمله تبریز به قیمت کارخانه و در کمترین زمان انجام می شود.

متانول بشکه:

متانول بشکه در واقع عنوانی است که به صورت تجاری روی متانول است و به این معناست که زمانی که متانول از کارخانه به انبار های تهران ارسال می شود، در این انبار ها نیروهایی برای تخلیه و بسته بندی متانول هستند که در این زمینه آموزش دیده اند و متانول را در بشکه های ۲۲۰ لیتری بسته بندی می کنند.

فروش الکل متانول صنعتی

به همین دلیل است که اصطلاح متانول بشکه در تجارت مصطلح شده است و بسیاری از مشتریان خواهان متانول بشکه هستند که علت این امر آن است که متانول تانکری حجم بسیار بالایی دارد و تنها شرکت های خیلی بزرگ خواهان متانول تانکری هستند. متانول بشکه ۲۲۰ لیتر حجم دارد و وزن آن معادل با ۱۷۵ میلوگرم است در حالی که متانول تانکری ۲۵ تن است که معادل با ۱۴۲ بشکه است که عدد بسیار بالایی است.

درباره متانول:

مسلما شما عزیزان درباره متانول اطلاعات زیادی دارید و در اینجا تنها به اطلاعاتی کلی درباره این ماده بسنده میکنیم تا دیگر دوستانی که به تازگی با این سایت آشنا شده اند، با این ماده آشنایی نسبی دست یابند. متانول با نام متیل الکل یا نفت چوب نیز شناخته می شود که مایعی سبک، فرار، اشتعال پذیر و بی رنگ است که بوی تند آن را از اتانول متمایز می کند. دوستان زیادی اخیرا در ارتباط با تفاوت این ماده با اتانول می پرسند که در جواب می توان به آزمایش شعله اشاره کرد. در آزمایش شعله، رنگ شعله اتانول به آبی می گراید در حالی که رنگ شعله متانول نارنجی زرد است.

متانول نوعی ماده قطبی است که به عنوان ضدیخ، حلال، سوخت به کار می رود و ماده اولیه بسیاری مواد شیمیایی است. این ماده را بیشتر برای تولید فرمالدهید استفاده می کنند و از دیگر کاربرد های آن می توان به تهیه رنگ، رزین، و چسب صنعتی اشاره کرد.

فروش متانول بشکه:

جهت خرید فروش متانول بشکه بهترین راه این است که به سایت های اینترنتی سری بزنید تا بتوانید با آنها تماس بگیرید و با استعلام قیمت و در نظر گرفتن شرایط دیگر، و قیاس آنها به خوبی تصمیم بگیرید.

فروش متانول بشکه
فروش متانول بشکه

فروش متانول بشکه به نسبت فروش تانکری این ماده به مراتب آسان تر است چرا که مشتریان بیشتری تمایل به خرید فروش متانول بشکه هستند و این باعث می شود از این راه به سود خوبی برسید. شرکت کیمیا شیمی رازی با دارا بودن انبار های بزرگ در شور آباد تهران قادر است نیاز شما عزیزان به این ماده برطرف کند. فروش متانول بسته به داخلی و یا صادراتی بودن آن قیمت متفاوتی دارد. قیمت داخلی از سایت بورس کالا قابل پیگیری است در حالی که قیمت صادراتی آن براساس سایت چینی www.sunsirs.com تعیین می شود. البته “نرخ جهانی متانول” در مقاله ای به صورت جداگانه بررسی شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

فروش انلاین متانول

فروش انلاین انواع متانول عمده در بازار تهران

فروش انلاین متانول عمده در بازار تهران با قیمتی بسیار مناسب در حال انجام است …