کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / قیمت خرید ویژه متانول صنعتی در کرج

قیمت خرید ویژه متانول صنعتی در کرج

قیمت خرید متانول صنعتی به صورت ویژه در شهر کرج و دیگر شهر ها بستگی به عوامل زیادی دارد که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم. جهت خرید این ماده می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

متانول صنعتی:

متانول صنعتی نوعی حلال آلی بسیار پرکاربرد است که در صنایع زیادی کاربرد دارد و این سبب می شود مشتریان این محصول دائما برای این محصول تماس بگیرند.

صادرات متانول زاگرس

این ماده بی رنگ، اشتعال پذیر و بسیار سبک است که در واحد های پتروشیمی در کشور تولید می شود و با قیمتی مناسب عرضه می شود. تولید متانول با ماده اولیه متان و کربن مونوکسید انجام می شود که در فرآیند تولید از کاتالیست های به خصوصی استفاده می شود. بعضی متانول صنعتی را با الکل طبی یا اتانول اشتباه می گیرند و فکر می کنند این دو ماده خصوصیت نزدیک به یکدیگر دارند. با اینکه هر دو الکل هستند ولی متانول به شدت سمی است و حین سوختن شعله قرمز نارنجی ایجاد می کند حال آنکه الکل طبی به هیچ وجه سمی نیست و حین سوختن شعله آبی تولید می کند.

آیا الکل متانول ضدعفونی می کند؟

بنابراین می توان یکی از راه های تشخیصی برای متانول از اتانول را آزمون شعله در نظر گرفت. متانول صنعتی در دمای ۶۵ درجه سانتی گراد به جوش می آید و این سبب می شود در دمای اتاق بخارات زیادی تولید می شود و فضای اتاق را سمی می کند. بنابراین حین کار با این ماده باید جانب احتیاط را رعایت کرد.

قیمت خرید متانول:

قیمت خرید متانول صنعتی به عوامل زیادی وابسته است و از این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برند تولید کننده متانول
  • درصد خلوص متانول
  • نوع بسته بندی مورد تقاضا
  • فله و یا بسته بندی بودن آن
  • نرخ ارز
  • قیمت گاز جهانی

این موارد تنها بخشی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت خرید متانول است و عوامل اثر گذار دیگری نیز وجود دارد که باید به آنها نیز توجه کرد.

برای خرید متانول بایستی درخواست خود را به یکی از کارشناسان شیمی رازی بدهید تا در اسرع وقت به آن رسیدگی کند. خرید فروش متانول سود بالایی دارد و به دلیل تقاضای بالای آن در بازار می توان روی این موضوع به خوبی کار کرد. بنابراین نیل به اهداف با متانول بسیار ساده است و خریداران می توانند از این موضوع استفاده کنند.

بسته بندی متانول:

متانول را در بشکه های ۲۲۰ لیتری بسته بندی می کنند و در بازار به فروش می رسانند. البته فروش فله این محصول نیز با قیمتی مناسب تر عرضه می شود که در صورت نیاز به متانول تانکری می توانید درخواست خود را ارائه دهید.

قیمت خرید متانول
قیمت خرید متانول

بسته بندی متانول مثل دیگر مواد شیمیایی آنقدر تنوع ندارد و تنها در بشکه های ۲۲۰ لیتر عرضه می شود. این بشکه ها حاوی ۱۷۵ کیلوگرم متانول است که به دلیل چگالی پایین آن با حجم اختلاف دارد. هزینه بسته بندی و بشکه و حمل تا تهران سبب می شود تا قیمت متانول بشکه شده از تانکری اختلاف زیادی داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

فروش انلاین متانول

فروش انلاین انواع متانول عمده در بازار تهران

فروش انلاین متانول عمده در بازار تهران با قیمتی بسیار مناسب در حال انجام است …