کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / متانول را از کجا تهیه کنیم

متانول را از کجا تهیه کنیم

“متانول را از کجا تهیه کنیم” سوالی است که دنبال کنندگان سایت از کارشناس فروش کیمیا شیمی می پرسند. در واقع مشتریان و مصرف کنندگان این ماده به دنبال این هستند که متانول را از کجا تهیه می کنند. اینها این ماده جهت خرید و فروش و یا مصرف اقدام به تهیه متانول می کنند و و در نهایت به سودی مناسب می رسند. در گوگل که یک موتور جستجوگر قدرتمند است، عنوان متانول را از کجا تهیه کنیم جزء عنوان های پر طرفدار است که جزء ۱۰ جستجوی برتر در گوگل است.

مقاله جامع متانول

درباره متانول چه می دانید؟

متانول سبک ‌ترین الکل صنعتی است که سمی، شفاف و به صورت مایع بوده که در دمای اتاق به صورت بخار در می آید. که بخارات ناشی از آن به شدت سمی هستند. بنابر این حین کار با این ماده باید تمامی اصول ایمنی را با دقت رعایت کرده تا دچار آسیب جدی نشوید. در محوطه ای که نیاز به کار با متانول است باید برگه اطلاعات ایمنی متانول نصب شود تا کارگران بتوانند در موقع نیاز از آن استفاده کنند.

فروش متانول صادراتی
فروش متانول صادراتی

متانول با فرمول CH3OH و جرم مولی ۳۲ گرم بر مول را دارد که چگالی آن ۷۹۲ کیلوگرم بر متر مکعب است. این به آن معنا است که هر بشکه  ۲۲۰ لیتری ازآن ۱۷۵ کیلوگرم وزن دارد. در واقع چگالی پایین متانول سبب شده تا وزن سبکی داشته باشد. خرید و فروش متانول بر اساس کیلوگرم است و هر کیلوگرم نیز بیش از یک لیتر حجم دارد.

متانول را از کجا تهیه کنیم

“متانول را از کجا تهیه کنیم” مهم ترین صورت سوالی است که مشتریان سایت از کارشناس فروش می ‌پرسد. در پاسخ می توان گفت بهترین منبع جهت تهیه متانول، خرید آن از طریق سایت های اینترنتی است. چرا که با سرچ در موتور جستجوگر گوگل می توان به بهترین سایت هایی که در زمینه فروش این ماده فعال هستند، دست پیدا کنیم . و با استعلام قیمت از این سایت‌ها به بهترین قیمت ممکن می توان دست یافت. و خرید مطمئن و سود ده را انجام دهیم. بنابراین در مجموع می‌توان گفت جهت تهیه متانول صنعتی، اینترنت معتبر ترین منبع است. متانول صنعتی در انبارهای شورآباد بسته ‌بندی می‌شود و از آنجا به تمام نقاط کشور ارسال می شود. متانول را در بشکه های ۲۲۰ لیتری بسته بندی می‌کنند.

متانول را از کجا تهیه کنیم
متانول را از کجا تهیه کنیم

و بسته بندی های ۲۰ لیتری و کوچکتر برای متانول در ابعاد صنعتی وجود ندارد. بنابراین اگر به دنبال متانول بسته بندی می گردید بدانید که گالن های ۲۰ لیتری برای این ماده وجود ندارد و تنها بشکه های ۲۲۰ لیتری موجود است.

صادرات متانول

صادرات متانول فرایندی است که در آن متانول در تناژ بالا به یکی از کشورها صادر می‌شود. که ارزآوری خوبی برای کشور به همراه دارد و سود بالایی برای آن در پی دارد. در واقع خریدار در قدم اول باید یک LOI یا درخواست رسمی به فروشنده بدهید تا بر اساس این درخواست، قیمتی به  خریداراعلام شود.

صادرات متانول ایران
صادرات متانول ایران

و بر اساس آن خریدار، دو دوتا چهار تا کند تا بداند یک صادرات مطمئن را تجربه کند. صادرات اصولاً پروسه زمان ‌بر بوده و باید کمی حوصله به خرج دهید تا بتوانید صادراتی مطمئن و پر سود را تجربه کنید.

نرخ روز متانول در بازار جهانی

در اینجا کارشناسان شیمی رازی می‌تواند کمک زیادی به شما در این زمینه کمک کنند تا بتوانید صادرات مطمئن را تجربه کنید. البته فراموش نکنید که صادرات متانول بسیار رقابتی بوده و حاشیه سود یک دلار به ازای هر تن مقدار قابل توجهی است و در بعضی موارد بایستی به سود کمتر قانع بود

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

فروش انلاین متانول

فروش انلاین انواع متانول عمده در بازار تهران

فروش انلاین متانول عمده در بازار تهران با قیمتی بسیار مناسب در حال انجام است …