کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / محل خرید متانول شفاف در بازار تهران

محل خرید متانول شفاف در بازار تهران

محل خرید متانول تهران با کیفیتی بالا و به صورت شفاف در بازار محصولات شیمیایی شورآباد تهران انجام می شود که قیمت آن بسیار مناسب است و می توان از این موقعیت استفاده کرد.

متانول شفاف

متانول نوعی حلال بی‌رنگ با بویی بسیار زننده و با چگالی بسیار کم است که سبک ترین الکل در خانواده الکل ها است. این ماده با فرمول شیمیایی CH3OH مشخص می شود. چگالی این ماده ۷۹۲ کیلوگرم بر متر مکعب است و این به آن معناست که هر بشکه ۲۲۰ لیتری از این ماده ۱۷۵ کیلوگرم وزن دارد.

محل خرید متانول تهران
محل خرید متانول تهران

خرید و فروش متانول بر اساس کیلوگرم است و در واقع برای اینکه قیمت متانول را استعلام کنید بایستی بپرسید قیمت متانول به ازای هر کیلو گرم چقدر است. بازار فروش متانول بشکه تهران بسیار داغ است چرا که کاربرد های زیادی دارد. این ماده بسیار سمی است و در صورتی که استشمام و یا بلعیده شود ممکن است منجر به سردرد، سرگیجه، حالت تهوع و در حالت های شدید و به کما و مرگ می انجامد. در ماه های اخیر و با بوجود آمدن بیماری مرگبار کرونا، برخی سودجویان متانول را به جای اتانول به فروش رساندند و برخی هم وطنانمان کشته شدند و یا دچار آسیب های جدی شدند.

قیمت عمده متانول صنعتی

محل خرید متانول تهران

محل خرید متانول تهران در انبارهای شورآباد واقع در جنوب تهران است. این انبارها مرکز بسته بندی و توزیع انواع مواد شیمیایی است. یکی از محصولاتی که در این انبار ها بسته بندی و توزیع می شود متانول است. این انبار ها متراژ زیادی دارند دارای مخازن خیلی بزرگ است که تانکرهای ۲۵ تنی متانول و دیگر مواد شیمیایی به این محل می‌آیند و در این محل بسته بندی و پس از آن توزیع می شود.

قیمت متانول تانکر
قیمت متانول تانکر

بسته‌ بندی متانول به صورت بشکه‌ای ۲۲۰ لیتری است و بسته بندی دیگری برای متانول برای کارهای صنعتی وجود ندارد. البته بسته بندی های کوچکتری برای متانول وجود دارد که به صورت ظروف یک لیتری و یا دو و نیم لیتری آزمایشگاهی است که در ابعاد صنعتی استفاده نمی شود. بعضی مشتریان متقاضی متانول به صورت فله هستند که باز هم می‌توان آن را از محل خرید متانول تهران را تهیه کرد. چرا که در این محل نمایندگی پتروشیمی حضور دارد و می تواند کار شما را به سرعت راه بندازد. متانول فله در تانکر های ۲۵ تنی و توسط این انبارها سفارش داده می شود و به مکان مورد نظر شما با قیمتی مناسب ارسال می شود.

بسته بندی متانول

همانطور که در بالا گفته شد متانول تنها با یک نوع بسته بندی و آن هم بشکه های ۲۲۰ لیتری در انبارهای شورآباد تهران بسته‌ بندی می‌شود.

یکی از مشکلاتی که در بسته بندی متانول وجود دارد این است که متانول به شدت فرار است و در دمای اتاق به سرعت تبخیر می شود و این باعث می شود میزان متانول موجود در انبار به تدریج کاهش پیدا کند و بایستی به سرعت این متانول را به فروش برساند. چرا که اگر زمان زیادی از انبار متانول بگذرد، متانول کمی کاهش پیدا خواهد کرد و انباردار ضرر می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید متانول به صورت بسته بندی و یا فله با کارشناسان ما در شیمی رازی در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

فروش انلاین متانول

فروش انلاین انواع متانول عمده در بازار تهران

فروش انلاین متانول عمده در بازار تهران با قیمتی بسیار مناسب در حال انجام است …