مجموعه کیمیا شیمی رازی شما را به خرید بهترین محصولات پتروشیمی و پالایشگاهی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید متانول شفاف زاگرس در سراسر کشور

آنچه در این مقاله میخوانید.....

متانول شفافمتانول زاگرسمرکز خرید متانول زاگرس
فروشنده متانول صنعتی

مرکز خرید متانول زاگرس به صورت شفاف در سراسر کشور و از تهران ارسال می‌شود. این مرکز در تهران و انبارهای شورآباد واقع در جنوب تهران قرار دارد.

متانول شفاف

متانول شفاف در واقع بی رنگ است و به صورت مایعی شفاف و سبک با چگالی ۷۹۲ کیلوگرم بر متر مکعب با بوی بسیار زننده و تند الکل است. این ماده سبک‌ ترین الکل در این خانواده است. این ماده با فرمول شیمیایی CH3OH است. بخش اول فرمول متیل از گروه آلکیل ها و بخش دوم فرمول نشان دهنده گروه الکل ها است.

ارسال انواع متانول حلال
ارسال انواع متانول حلال

متانول اولین و سبک‌ ترین الکل است و پس از آن اتانول با دو کربن در این خانواده قرار دارد. اتانول خاصیت ضد عفونی کننده دارد در حالی که متانول به هیچ وجه این خاصیت را ندارد و در صورتی که به عنوان ضد عفونی کننده مورد استفاده قرار بگیرد ممکن است منجر به مرگ شود.

علائم مسمومیت با متانول
علائم مسمومیت با متانول

متانول به شدت فرار است و دمای جوش آن ۶۵ درجه سانتیگراد است و در دمای محیط به سرعت تبخیر می‌شود. بخارات ناشی از متانول در صورتی که در دوز بالایی به فرد در محیط برسد خطرات جبران ناپذیری برای وی به همراه دارد.

متانول زاگرس

متانول زاگرس در واقع متانول در مجتمع‌های بزرگ پتروشیمی تولید می شود. پتروشیمی های تولید کننده متانول تماماً در جنوب کشور قرار دارد که علت این موضوع آن است که خوراک متانول واحدهای متانول سازی، گاز طبیعی است. گاز طبیعی عموماً در جنوب کشور و در مناطق نفتخیز جنوب و پارس جنوبی تولید می شود.

فروش متانول ایران
فروش متانول ایران

این امر سبب شده تا واحدهای تولید متانول در جنوب کشور احداث شود تا هزینه انتقال گاز به این واحدها به حداقل برسد. در کشور عزیزمان ایران ۶ مجتمع پتروشیمی این محصول را تولید می‌کنند که شامل زاگرس، فناوران، شیراز، خارک، مرجان و کاوه می شود. 

فروش متانول فن آوران با تضمین

پتروشیمی زاگرس بزرگترین پتروشیمی تولید کننده متانول در کشور است که روزانه ۹ هزار تن متانول تولید می کند. بیشتر متانول تولیدی زاگرس برای صادرات روانه ی مرزها می شود و به دلیل دسترسی به آب‌های آزاد متانول این پتروشیمی توسط لوله‌های مخصوص به کشتی های حمل متانول ارسال می شود.

مرکز خرید متانول زاگرس

مرکز خرید متانول زاگرس همانند دیگر مواد شیمیایی در شهر تهران و انبارهای شورآباد قرار دارد. در واقع در این انبارها متانول به صورت تانکری می آید و در گوشه های ۲۲۰ لیتری بسته بندی می شود و پس از آن برای شهرهای مختلف ایران ارسال می شود.

فروش الکل متانول صنعتی
فروش الکل متانول صنعتی

مرکز خرید متانول زاگرس جهت رفاه خریداران محترم در کمترین زمان درخواست خریداران را برای آنها با اطمینان ارسال می کند. قیمتی که به مشتریان عزیز اعلام می شود کف قیمت بازار است. متانول به دلیل اینکه کاربرد های زیادی در صنایع مختلف دارد، بسیار پرکاربرد است و این باعث می شود درخواست ها برای این ماده بسیار زیاد باشد.

مرکز خرید متانول زاگرس
مرکز خرید متانول زاگرس

این امر سبب می شود شمار زیادی از مشتریان تماس بگیرند و درخواست این ماده را داشته باشند. مرکز خرید متانول زاگرس در هر لحظه آماده پاسخگویی به شما عزیزان است. جهت ارتباط با مرکز خرید متانول زاگرس می توانید با کارشناسان شیمی رازی در تماس باشید.

سامان بیگدلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سامان بیگدلی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129551426

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: KCHRP@

email icon ایمیل: info@kimiashimirazi.com

مجموعه کیمیا شیمی رازی شما را به خرید بهترین محصولات محصولات پتروشیمی و پالایشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید