کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / مرکز نمايندگی متانول پتروشیمی در تهران

مرکز نمايندگی متانول پتروشیمی در تهران

متانول ماده شفافی است که بوی تندی دارد. سمی و فرار است و نسبت به آب وزن کمتری دارد. این ماده که به نام الکل چوب هم شناخته می شود از مهمترین محصولات صنعت پتروشیمی به شمار می رود. محصولی اولیه و اساسی که در تولید مواد بسیاری به کار می رود. خریداران برای تهیه این محصول کاربردی می توانند به مرکز نمايندگی متانول پتروشیمی در تهران و دیگر شهرها مراجعه کنند.
مرکز نمايندگی متانول پتروشیمی در تهران

قیمت روز متانول پتروشیمی برای خریدار عمده

قیمت روز متانول پتروشیمی برای خریدار عمدهمتانول به عنوان یکی از مهمترین و اساسی ترین محصولات صنعت پتروشیمی موارد مصرف فراوان دراد. این محصول در تهیه مواد اولیه صنایع مختلفی چون چرم سازی، تهیه پلاستیک، رنگ سازی، مواد غذایی و دارویی، نساجی، تولید پلیمرها، انواع شوینده ها، مواد منفجره و بسیاری دیگر نقشی اساسی دارد.

نرخ روز فروش متانول

بسیاری از خریداران به دنبال خرید عمده متانول پتروشیمی هستند. این افراد با مراجعه به نمایندگی های فروش می توانند از قیمت روز متانول پتروشیمی مطلع شده و نسبت به سفارش و خرید آن به صورت عمده اقدام نمایند.

این نمایندگی ها کمترین قیمت فروش متانول را به شما اعلام می کنند که می تواند برای شما بسیار سودمند باشد.

مرکز نمايندگی متانول پتروشیمی

خرید متانول پتروشیمی از نمایندگی فروشمتانول پتروشیمی در تولید و ساخت مواد شیمیایی مهمی چون استیک اسید و فرمالدئید به کار می رود. این دو محصول شیمیایی خود در تولید و تهیه بسیاری از محصولات نقشی اساسی دارند. همچنین متانول به عنوان یک ضد یخ، حلال و یک سوخت پاک می تواند به کار برود.

مرکز نمايندگی متانول پتروشیمی این محصول را در بسته بندی های متنوع و با درجه خلوص متفاوت انجام می شود. خریداران با مراجعه به نمایندگی ها می توانند از شرایط فروش مطلع شده و نسبت به خرید متانول اقدام نمایند.

مرکز نمايندگی متانول پتروشیمی در سال های اخیر تلاش خود را برای فروش هرچه بیشتر محصولات پتروشیمی کرده است و نمایندگی های بیشتر می پذیرد.

نمایندگی های عرضه متانول آزمایشگاهی در کشور

نمایندگی های عرضه متانول آزمایشگاهی در کشوردرجه خلوص الکل متانول یکی از ویژگی های تعیین کننده در کیفیت آن به شمار می رود. فاز تولید متانول در پتروشیمی شیراز یکی از واحدهای تولید این محصول در کشور است که شهرت جهانی دارد. متانول تولید شده در این مرکز با درجه خلوص ۹۹٫۸۵ درصد با استانداردهای جهان برابری می کند و متقاضیان زیادی دارد.

خریدارانی که درصدد تهیه متانول آزمایشگاهی هستند می توانند به مراکز فروش مراجعه کنند. نمایندگی های عرضه متانول در کشور با توجه به نیاز خریداران این محصول را آماده کرده و با شرایط مناسبی به فروش می رسانند.

قیمت فروش متانول داخلی کشور

سفارش آنلاین متانول با کمترین قیمت ممکن

سفارش آنلاین متانول با کمترین قیمت ممکنبرای خرید متانول به شیوه های مختلفی می توان اقدام نمود. فروشگاه های مواد شیمیایی، شرکت های توزیع و پخش محصولات شیمیایی و نمایندگی ها از فروشندگان الکل متانول هستند.

امروزه با گسترش فضای مجازی  امکان سفارش آنلاین متانول نیز برای همگان فراهم گشته است. متقاضیان با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی می توانند از لیست قیمت متانول پتروشیمی مطلع شده و این محصول را با کمترین قیمت ممکن خریداری نمایند.

شرکت بازرگانی کیمیا شیمی رازی در هر لحظه آماده پاسخگویی به شما عزیزان است و در کمترین زمان به شما همراهان این مرکز پاسخگو است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

فروش انلاین متانول

فروش انلاین انواع متانول عمده در بازار تهران

فروش انلاین متانول عمده در بازار تهران با قیمتی بسیار مناسب در حال انجام است …