کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / نمایندگی فروش عمده انواع متانول شیراز با ظرفیت بالا

نمایندگی فروش عمده انواع متانول شیراز با ظرفیت بالا

نمایندگی فروش متانول شیراز با ظرفیت بالا این امکان را به خریداران محترم می دهد که در کمترین زمان ممکن این محصول را تامین و در بسته بندی مورد نظر ارسال می کند.

متانول شیراز:

متانول تشکیل شده از دو بخش متیل بعلاوه الکل است که سبک ترین عضو از این خانواده با فرمول شیمیایی CH3OH است. الکل ها گروهی از مواد شیمیایی با مشخصه OH یا هیدروکسید هستند که از ویژگی های بارز آن ها می توان به بی رنگ بودن، اشتعال پذیری، فراریت و بوی تند اشاره کرد. این خانواده خصوصیت ضدعفونی کنندگی دارد که هر چه تعداد کربن ها بالاتر رود این ویژگی قوی تر می شود به طوری که متانول کمترین خصوصیت ضدعفونی را در بین تمامی الکل ها دارد. چگالی متانول معادل با ۰٫۷۹۲ گرم بر میلی لیتر است که به آن معناست که هر کیلوگرم متانول معادل با یک لیتر نیست و از طریق فرمول چگالی می توان گفت هر لیتر متانول معادل با ۷۹۲ گرم از این ماده است و بشکه ۲۲۰ لیتری متانول حاوی ۱۷۵ کیلوگرم متانول است. خریداران محترم مستحظرند که خرید فروش متانول براساس کیلوگرم است که در ماه های اخیر نوسانات قیمتی شدیدی داشته است. نوسانات قیمتی متانول به نرخ گاز طبیعی و نوسانات ارز وابسته است که از عوامل مهم هستند. در کشور عزیزمان ایران پتروشیمی های شیراز، ماهشهر، خارک، مرجان، زاگرس و کاوه تولید کننده متانول هستند که تولید روزانه آن ها به ترتیب ۲۰۰، ۳۰۰۰، ۲۰۰۰، ۲۰۰۰، ۲۰۰۰ و ۷۰۰۰ تن در روز است. پتروشیمی کاوه که اخیرا به بهره برداری رسیده است حدود ۴۳ درصد متانول کشور را تامین می کند که به صورت کامل به کشور های شرق آسیا و اروپایی و دیگر کشور ها صادر می شود که باعث شده تا نرخ صادرات مواد شیمیایی بالاتر رود و پیشرفت خوبی را تجربه کند.

نمایندگی فروش متانول شیراز:

نمایندگی فروش متانول شیراز در شهر تهران انبار های بزرگی دارد که در این انبار ها روزانه متانول از شیراز ارسال و بسته بندی می شود. بسته بندی متانول در بشکه های ۲۲۰ لیتری انجام می شود که معمولا به صورت روزانه است.

نمایندگی فروش متانول شیراز
نمایندگی فروش متانول شیراز

قیمت متانول به صورتی است که ممکن است هر روز با روز قبل متفاوت باشد و نمی توان برای آن قیمت ثابتی در نظر گرفت. نمایندگی فروش متانول شیراز این امکان را به خریداران محترم می دهد که متانول را به صورت تانکری خرید کنند که در این صورت حواله به مشتری تحویل داده می شود و بار درب پتروشیمی به خریدار داده می شود. در این حالت قیمت به شدت پایین می آید و این خود مزیتی بزرگ برای خریدار است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

فروش انلاین متانول

فروش انلاین انواع متانول عمده در بازار تهران

فروش انلاین متانول عمده در بازار تهران با قیمتی بسیار مناسب در حال انجام است …