کیمیا شیمی رازی
خانه / محصولات شیمیایی / واحد خرید متانول خشک و صنعتی با کیفیت درجه یک در بازار

واحد خرید متانول خشک و صنعتی با کیفیت درجه یک در بازار

خرید متانول صنعتی با کیفیت درجه یک در بازار محصولات شیمیایی ایران انجام می شود. این محصول با قیمتی مناسب و ارزان عرضه می شود. خریدار این ماده پر کاربرد از آن می تواند برای استفاده‌های زیادی ببرد.

متانول با کیفیت

متانول یا الکل چوب که با نامهای متیلیک الکل متیل الکل و الکل چوب نیز شناخته می‌شود، سبک ترین الکل در خانواده الکل ها است که با گروه عاملی OH شناخته می شود. در واقع OH گروه عاملی مختص الکل ها است که  به گروه آلکیل می چسبد و تشکیل الکل می‌دهد و فرم کلی آن CnH2n+1OH است که برای متانول CH3OH است.

الکل صنعتی برای ضدعفونی وسایل
الکل صنعتی برای ضدعفونی وسایل

این ماده به صورت مایعی شفاف با چگالی ۰٫۷۹۲ گرم بر میلی لیتر است که بوی تند آن اذیت کننده است. به دلیل نقطه جوش پایینی که دارد در دمای اتاق به سرعت تبخیر می‌شود و بخارات ناشی از آن سمیت بالایی دارد به طوری که در دوزهای پایین فرد آسیب‌ دیده دچار سردرد، سرگیجه، حالت تهوع می شود و در دوزهای بالا منجر به حالت غش کما و گاهاً مرگ می شود. این به آن معناست که بایستی حین کار با این مواد تمامی موارد ایمنی را رعایت کنیم تا کمترین آسیب متوجه کارگران شود. در محل‌هایی که کارگران سر و کار زیادی با متانول دارند MSDS متانول در محل‌های مشخص نصب می‌شود تا در صورت بروز حادثه فرد اطلاعاتی داشته باشد تا بهترین برخورد را داشته باشد. در واقع MSDS برگه اطلاعات ایمنی مواد است که برای تمام مواد شیمیایی تعریف شده است که شامل توضیحی از خصوصیات شیمیایی و فیزیکی ماده اشتعال پذیری رنگ بو و … است و علاوه بر اینها اطلاعاتی در مورد این که اگر ماده به دست برخورد کند یا بلعیده شود یا استشمام شود ارائه شده است.

واحد خرید متانول

واحد خرید متانول در واقع مکانیزمی است که می‌توان آن را از پتروشیمی و از طریق بورس کالا و با قیمتی مشخص خریداری می‌کند و پس از آن محصول به شهر مورد نظر خریدار ارسال می گردد.

قیمت متانول تانکر
قیمت متانول تانکر

قیمت روز متانول در سایت بورس کالا به صورت روزانه آپدیت می شود و خریداران محترم می توانند از این امکان بورس کالا بهترین استفاده ممکن را ببرند واحد خرید متانول در واقع یک رابط بین پتروشیمی و خریداران نهایی است که در اسرع وقت به درخواست خریدار یا خریداران محترم پاسخ می‌دهد تا نیازهای آنها را برطرف کند.

فروش متانول ایران
فروش متانول ایران

متانول ایران در پتروشیمی‌های شیراز، زاگرس، فن اوران، کاوه، خارک و مرجان تولید می‌شود که هر کدام از این پتروشیمی‌ها ظرفیت‌های تولیدی مشخصی دارد. در این بین پتروشیمی زاگرس در حال حاضر بزرگترین واحد تولیدی پتروشیمی در کشور با ظرفیت ۹ هزار تن در روز است. تقریبا تمامی محصولات تولیدی این واحد صادر می‌شود. واحد خرید متانول این محصول را به دو منظور از پتروشیمی خریداری می‌کند که برای مصارف داخل بخش خیلیپ کمی را شامل می‌شود و برای صادرات مقدار آن تقریباً اکثر مقدار تولید است. صادرات این محصول به نسبت ارزآوری زیادی برای کشور به همراه داشته است که سود بالایی را در پی داشته است. در صورت نیاز به این محصول با کارشناسان ما در این واحد در تماس باشید

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

خرید متانول صنعتی

خرید متانول صنعتی در فروشگاههای سراسر کشور

خرید متانول صنعتی را می توان از طریق مراکز فروش معتبر در سراسر کشور تامین …