کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / فروش انواع متانول روسیه در عرصه جهانی

فروش انواع متانول روسیه در عرصه جهانی

فروش متانول روسیه در انواع مختلف و در عرصه جهانی با قیمتی مناسب و کیفیت بالا به تمامی کشور ها صادر می شود و این گزینه در کنار صادرات کشور ایران به دیگر کشور ها انجام می شود.

متانول روسیه:

متانول روسیه از با کیفیت ترین متانول های دنیا است که مازاد آن را به کشور های دیگر صادر می کند.

فروش متانول روسیه

این کشور بزرگترین مخازن نفت و گاز دنیا را در اختیار دارد که بخشی از آن را در پالایشگاه هایش تصفیه می کند و بخش دیگر آن را برای صادرات به کشور های دیگر صادر می کند. متانول روسیه را می توان به کشور های اروپایی و کشور های حاشیه خلیج فارس و حتی کشور های شرق آسیا صادر کرد. متانول نوعی حلال بی رنگ، اشتعال پذیر، با بوی بسیار تند و زننده است.

الکل صنعتی برای ضدعفونی وسایل
الکل صنعتی برای ضدعفونی وسایل

این ماده با فرمول شیمیایی CH3OH شناخته می شود که دارای یک پیوند هیدروژنی است که می توان از آن برای موارد بسیار زیادی استفاده کرد که شامل تولید رنگ ها، حلال ها، استیک اسید، فرمالدهید و … می شود که در مقاله ای جداگانه با نام خواص و کاربرد های متانول این موارد بررسی شده است. 

فروش متانول روسیه:

فروش متانول روسیه به کشورهای دیگر از طریق این سایت ممکن است که می توان از این طریق به صادرات بین المللی دست یافت که قطعا به نسبت داخلی سود بالاتری دارد چرا که اصولا صادرات و هزینه های آن بر مبنای دلار است در حالی که خرید فروش داخلی براساس ریال است.

صادرات متانول ایران
صادرات متانول ایران

فروش متانول روسیه به تمامی کشور های دنبا ممکن است و در کمترین زمان می توانید به اهداف خود برسید و سود بالایی را تجربه کنید. متانول در دنیا به دلیل مصرف بالا و اینکه سومین ماده استراتژیک دنیا است مشتریان زیادی دارد و می توان از این طریق به آن ها کمک کرد. سود حاصل از خرید فروش این ماده بسته به تناژ درخواستی دارد که اگر تناژ بالا رود طبعا مجموعا به سود بالایی خواهید رسید.

بسته بندی متانول:

بسته بندی متانول بسته به درخواست مشتری است که در بشکه های ۲۲۰ لیتری آبی رنگ انجام می شود. این بشکه ها قیمتی معادل با ۱۶۵ هزار تومان دارند که برای بشکه های نو قیمت به مراتب بالاتر است.

درصد الکل صنعتی چقدر است

در صورتی که خریدار خواستار متانول فله باشد، این ماده به صورت فله برای خریدار ارسال می شود که در نهایت قیمت آن مناسب تر از بسته بندی است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

فروش انلاین متانول

فروش انلاین انواع متانول عمده در بازار تهران

فروش انلاین متانول عمده در بازار تهران با قیمتی بسیار مناسب در حال انجام است …