کیمیا شیمی رازی
خانه / محصولات شیمیایی / فروش انواع متانول صنعتی با قیمت مناسب در بازار داخلی

فروش انواع متانول صنعتی با قیمت مناسب در بازار داخلی

فروش متانول صنعتی در انواع مختلف و با قیمت مناسب در تمامی بازارهای داخلی و خارجی برای صادرات با قیمت مناسب و به صورت فله و بسته بندی انجام می شود.

توزیع متانول به بازار جهانی

متانول صنعتی :

متانول یا همان متیل الکل یا الکل چوب یکی از محصولات پتروشیمی هاست که در تناژ بالا و تنها در ۶ پتروشیمی در کشور تولید می شود. از این ماده برای تولید دیگر مواد شیمیایی و هم چنین به عنوان سوخت استفاده می شود.
انرژی حاصل از سوختن متانول، از گاز و بنزین کمتر است و با این حال می توان خودروهایی تولید کرد که نیاز به انرژی کمتر داشته باشند و به سمت انرژی های تجدید پذیر رفت. در سال های اخیر تمایل به استفاده از این سوخت برای ماشین ها بیشتر شده است. برای تولید متانول در قدیم از گرم کردن شدید چوب بهره می بردند ولی امروزه از هیدروژناسیون کربن مونوکسید متانول را تولید می کنند. متانول تولیدی از این روش بازدهی و درصد خلوص بالاتری دارد.

توزیع متانول به بازار جهانی

درصد خلوص مورد قبول متانول ۹۹/۵درصد است که تمامی پتروشیمی ها در ایران این درصد خلوص را تولید می کنند. متانول صنعتی کاربردهای فراوانی دارد و در صنایع مختلف استفاده می شود و یکی از مهم ترین کاربردهای آن ، تولید استیک اسید است. استفاده از متانول به عنوان حلال بعد از آب بسیار زیاد است و این عامل می تواند بسیار کمک کننده باشد. دقت داشته باشید که نباید متانول را با اتانول اشتباه بگیرید. با اینکه هر دوی اینها رنگ و بوی مشابهی دارند ولی با یکدیگر متفاوتند. از اتانول برای موارد پزشکی و دارویی به مقدار فراوان استفاده می شود‌ .

فروش متانول صنعتی :

فروش متانول صنعتی در ایران با محدودیت هایی همراه است که یکی از این محدودیت ها این است که شخص خریدار باید تولید کننده محصولی باشد که به متانول به عنوان‌ ماده اولیه نیاز داشته باشد. البته این در صورتی است که بخواهید از پتروشیمی خریداری کنید. اگر قصد خرید متانول به صورت بسته بندی را داشتید بایستی با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید و اطلاعات جامع تری دریافت کنید. اگر نیاز به متانول تانکری داشته باشید ، کارشناسان فروش می توانند در این زمینه به شما کمک شایانی کنند و متانول را به صورت حواله ای در اختیار شما قرار دهند. علت تمایل افراد به خرید متانول به صورت حواله ای آن است که قیمت آن به مراتب مناسب تر است. البته این در صورتی است که شما بتوانید این مقدار متانول را ذخیره کنید .

چرا که هر تانکر متانول ۲۳ تن بار دارد که حجم بالایی از متانول است و نیاز به مخازن بزرگ دارد. بنابراین اگر مصرف شما در مقادیر کم است ، می توانید یک تانکر سفارش دهید و بایستی بشکه های ۲۲۰ لیتری سفارش دهید که قیمت آن اندکی بالاتر است. چرا که هزینه بشکه و بسته بندی به قیمت کل افزوده می شود ؛ بنابراین این نکته را مدنظر داشته باشید.

بازارهای داخلی متانول :

برای خرید متانول باید به بازارهای داخلی مراجعه کنید. آسان ترین راه تماس با فروشندگان متانول حاصل از نتایج گوگل است که قوی ترین فروشندگان را نمایش می دهد. در واقع این نتایج نشان دهنده ی شدت کار این فروشندگان است که در گوگل نمود پیدا می کند. برای بدست آوردن قیمت بازار های داخلی متانول ، می توانید به سایت بورس کالا مراجعه کنید و ۹درصد ارزش افزوده را به آخرین قیمت بیفزایید. این قیمت مربوط به خرید تانکری است و برای خرید به صورت بسته بندی باید هزینه بشکه را هم اضافه کنید.
در حال حاضر قیمت خرید بشکه ۲۲۰ لیتری ۱۴۰ هزار تومان است و هر کیلوگرم متانول بسته بندی، ۲۷۰۰ تومان است.
بازارهای داخلی متانول برای مواد اولیه تولید دیگر مواد، خیلی قوی کار می کنند ک کار در این زمینه می تواند منجر به رشد زیادی شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

خرید متانول صنعتی

خرید متانول صنعتی در فروشگاههای سراسر کشور

خرید متانول صنعتی را می توان از طریق مراکز فروش معتبر در سراسر کشور تامین …