قیمت اینترنتی کربنات سدیم سبک در ایران

قیمت اینترنتی کربنات سدیم سبک را می توان به طور مستقیم و با نرخ واقعی از فروشنده دست اول استعلام گرفت و سپس خرید خود را انجام داد.

معرفی کربنات سدیم

سدیم کربنات، Na2co3 یک نمک سدیم است که از ترکیب آن با کربنیک اسید حاصل می شود.

این ماده شیمیایی که با نام تجاری سودا اش شناخته می شود در دو فرم سبک و سنگین وجود دارد.

سودا اش از پرکاربردترین ترکیبات شیمیایی در جهان است و اهمیت فراوانی در صنایع مختلف دارد.

سدیم کربنات طی فرایندهای مختلفی تولید می شود. به صورت طبیعی گیاهان شور پسند می توانند انواع ناخالص کربنات سدیم را به ما بدهند.

با تجاری شدن این ترکیب شیمیایی راه های مختلفی برای تولید این ماده ابداع شد.

فرایند لبلنک یکی از فرایندهای تولید سودا اش است که یک شیمیدان فرانسوی در سال 1791 برای تولید کربنات سدیم از نمک، ذغال سنگ و سولفوریک اسید ارائه نمود.

طی سال 1861 فرایند سولوی توسط شیمیدان بلژیکی معرفی شد که در این فرایند سدیم کلرید با استفاده از آمونیاک به سدیم کربنات تبدیل می شود.

در سال 1930 روشی دیگر توسط شیمیدان چینی به نام هو ابداع شد که هم اکنون نیز از این روش برای تولید سدیم کربنات یا همان سودا اش استفاده می شود.

در روش هو ایرادات روش سولوی رفع شده است و حتی محصول جانبی برای کوددهی نیز تولید می شود.

قیمت اینترنتی کربنات سدیم سبک

فروش کربنات سدیم پودری

کربنات سدیم برای فروش به صورت پودر عرضه می شود. این ترکیب شیمیایی به دلیل کاربردهای زیادی که دارد در مراکز گسترده فروش مواد شیمیایی یافت می شود.

مهمترین مساله برای خریداران کیفیت و قیمت این ماده می باشد. کارشناسان بازرگانی در مجموعه کیمیا شیمی پارس آماده پاسخگویی در زمینه تمام آیتم های مد نظر خریداران در زمینه کربنات سدیم هستند و تمام تلاش خود را جهت رضایتمتندی خریداران محترم به کار می گیرند.

فروش کربنات سدیم پودری در حال حاضر توسط شرکت کیمیا شیمی رازی در حال انجام است.

قیمت اینترنتی کربنات سدیم سبک

قیمت اینترنتی کربنات سدیم سبک

اگر قصد دارید در مورد قیمت کربنات سدیم سبک یا سنگین اطلاعاتی بدست آورید می توانید از روش اینترنتی که یک روش جدید و مدرن می باشد، استفاده کنید.

حتما می دانید که قیمت این ماده شیمیایی مثل محصولات دیگر به چند پارامتر و میزان عرضه و تقاضا بستگی دارد که گاهی کاهش و گاهی افزایش می یابد.

قیمت سودا اش را بر اساس کیسه های 50 کیلویی و یا جامبوبگ مشخص می کنند و تولید کننده یا فروشنده ابتدا اطلاعات خریداران را دریافت می کند.

برای نرخ روز کربنات سدیم شیمیایی همین حالا فرم زیر را پر کنید تا کارشناس شرکت در اولین وقت اداری با شما تماس بگیرد و بهترین قیمت را ارائه دهد.

5/5 – (2 امتیاز)
2

  • سلام
   وقت بخیر
   با شماره 09169115071 تماس بگیرید یا در واتس آپ پیام بدهید.
   باتشکر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما