کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / قیمت خرید عمده انواع متانول‌ صنعتی ارزان تهران

قیمت خرید عمده انواع متانول‌ صنعتی ارزان تهران

قیمت خرید متانول صنعتی در انواع مختلف و از پتروشیمی های کشور به صورت عمده و خرده و در بسته بندی های بشکه ای ۲۲۰ لیتر و فله با قیمتی بسیار مناسب و رقابتی انجام می شود. این محصول به دلیل تقاضای بالا در بازار همواره مشتریان زیادی دارد که می توان از این موقعیت به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.

متانول صنعتی:

متانول حلالی بی رنگ، شفاف، بسیار سبک، فرار، در فاز مایع و اشتعال پذیر است. این ماده، محصول تولیدی پتروشیمی ها است. این ماده در تولید بسیاری مواد شیمیایی کاربرد دارد و به طور خلاصه می توان گفت دو ماده استیک اسید و فرمالدهید با متانول ساخته می شوند.

متانول 99.5 %

تبدیل متانول به دیگر مواد شیمیایی بسیار سود ده است و مصداق بارز عدم خام فروشی است. برای مثال قیمت متانول درب پتروشیمی در تاریخ درج این خبر، ۲۲۰۰ تومان است حال آنکه استیک اسید قیمتی معادل با ۶۳۰۰ تومان دارد که تقریبا کمی کمتر از ۳ برابر است. با این حال هنوز زیر ساخت های لازم برای تبدیل متانول تولیدی کشور به استیک اسید و دیگر مواد با ارزش دیگر ایجاد نشده است. ولی تا به امروز ظرفیت تولیدی کشور با احداث واحد های جدید مثل پتروشیمی کاوه چند برابر شده است که باعث رشد صادرات شود و این مساله منجر به ارز آوری بیشتر برای کشور شده است و در نهایت بخشی از مشکل اشتغال جوانان حل شده است.

متانول صنعتی دمای جوش بسیار پایینی دارد و معادل با ۶۵ درجه سانتی گراد است که باعث شده است در دمای اتاق به سرعت بخار شود. از طرفی متانول یکی از مواد بسیار سمی است و بخارات تولید شده از این ماده بسیار خطرناک است. بنابراین نیاز است تا کسانی که قصد کار در محیط آلوده به متانول را دارند، آموزش های کافی در این زمینه را دریافت کنند تا دچار حادثه نشوند.

قیمت خرید متانول:

قیمت خرید متانول بسته به اینکه این محصول را به صورت فله و یا بسته بندی تهیه کنید متفاوت خواهد بود به طوری که قیمت فله آن حدود ۳۵ درصد پایین تر از قیمت بسته بندی است که ناشی از هزینه های باربری، انبار داری، دستمزد بسته بندی است.

اگر نیاز به خرید متانول دارید بهتر است ابتدا مقدار نیاز خود را تعیین کنید تا بتوانید تعیین کنید که خرید این محصول به صورت بسته بندی و یا فله برایتان به صرفه تر خواهد بود. بعضی مصرف کنندگان این محصول به دلیل اینکه مخازن بزرگ جهت ذخیره یک تانکر متانول را ندارد و یا مصرف آنها بسیار پایین است، نمی توانند این محصول را فله تهیه کنند چرا که میزان اتلاف این ماده از طریق تبخیر بالاست و از این جهت نیاز است تا تنها مقدار مورد نیاز خود را سفارش دهید تا متحمل خسارت نگردید.

بسته بندی متانول:

متانول پس از خریداری از پتروشیمی به انبار های مواد شیمیایی ارسال می شود و این محصول توسط کارگران مجرب در زمینه بسته بندی مواد شیمیایی، در بشکه های ۲۲۰ لیتری ریخته می شود.

قیمت خرید متانول
قیمت خرید متانول

این بشکه ها ظرفبت ۱۷۵ کیلوگرم متانول را دارند که می توان گفت هر تانکر متانول، معادل حدود ۱۴۲ بشکه است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش متانول می توانید با کارشناسان ما در شیمی رازی در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

فروش انلاین متانول

فروش انلاین انواع متانول عمده در بازار تهران

فروش انلاین متانول عمده در بازار تهران با قیمتی بسیار مناسب در حال انجام است …