کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / قیمت عمده متانول به صورت تانکر در بازار جهانی

قیمت عمده متانول به صورت تانکر در بازار جهانی

قیمت متانول تانکر به صورت عمده در بازار جهانی براساس معیارهای خاصی من جمله تقاضا برای این ماده، نرخ ارز، نوسانات قیمت نفت تعیین می شود.

متانول:

متانول به عنوان محصولی استراتژیک، در تناژ بسیار بالا در دنیا تولید می شود که کشور عزیزمان ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست. این ماده به صورت مایعی بی رنگ، به شدت فرار و اشتعال پذیر است که با هر نسبتی در آب حل می شود.

درجه خلوص این ماده در کارخانه تولیدی ۹۹٫۸۵ است که با افزودن آب به نسبت مشخص، می توان درجه خلوص آن را کاهش داد. در ایران دو شرکت بزرگ پتروشیمی زاگرس و کاوه ابر تولید کننده های این ماده هستند که می توان از این موقعیت به بهترین نحو ممکن استفاده کرد.

متانول کاوه

متانول را می توان به عنوان جایگزینی مناسب برای خودروهای درون سوز در نظر گرفت که تحولی در دنیا ایجاد می کند چرا که منابع نفتی تجدید ناپذیر هستند و بشر به دنبال جایگزینی مناسب برای این منابع است. متانول ماده ای سمی بوده است که در صورت اشتنشاق و یا بلعیدن آن فرد آسیب دیده ممکن است دچار پیامدهای جبران ناپذیری شود و حتی ممکن است منجر به مرگ شود. این ماده کاربرد های زیادی در صنایع مختلف دارد که در مقاله ای به صورت جداگانه با عنوان “خواص و کاربرد های متانول” تمامی آن ها را شرح داده ایم

قیمت متانول:

همانطور که عنوان شد، قیمت متانول براساس چندین عامل تعیین می شود که این چند عامل همیشه ثابت نیستند و می توانند متغیر باشند. قیمت متانول در دو سال اخیر با فراز و نشیب هایی همراه بوده است که قیمت دلار بر آن تاثیر گذار بوده است.

صادرات متانول ایران

قیمت متانول بسته به این که آن را برای مصارف داخلی و یا صادرات بخواهید متفاوت خواهد بود و این عامل خود باعث می شود که بعضی مشتریان به اشتباه بیفتند. در واقع مشتری بعد از تماس باید اطلاعات کاملی از درخواست خود را اعلام کند تا کارشناس فروش بتواند براساس اطلاعات دریافتی قیمت دقیقی اعلام کند. قیمت متانول داخلی براساس سایت بورس کالا اعلام می شود حال آنکه قیمت صادراتی براساس عرضه و تقاضای جهانی و سایت چینی www.sunsirs.com. این سایت به صورت روزانه قیمت متانول را اعلام می کند که این قیمت براساس دلار بوده است.

قیمت متانول تانکر:

قیمت متانول تانکر توسط این مجموعه به خریداران این محصول اعلام می شود. در واقع متانول به دو صورت فله ای و بسته بندی به فروش می رسد که نوع بسته بندی آن در بشکه های ۲۲۰ لیتری است که حاوی ۱۷۵ کیلوگرم متانول است و به صورت فله در تانکر های مخصوص حمل متانول با ظرفیت ۲۵ تن است.

قیمت متانول تانکر
قیمت متانول تانکر

معمولا مشتریان تناژ پایین متقاضی متانول بشکه هستند حال آن که مشتریان بزرگ خواهان متانول تانکرند. در صورت درخواست متانول تانکر، حواله آن به شما تقدیم می شود که باید آن در درب پتروشیمی شیراز تحویل بگیرید و قیمت آن به مراتب پایین تر است. در صورتی که خریدار متانول تانکر هستید و می خواهید قیمت متانول تانکر را استعلام کنید، بایستی با کارشناسان ما در این مجموعه در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

فروش انلاین متانول

فروش انلاین انواع متانول عمده در بازار تهران

فروش انلاین متانول عمده در بازار تهران با قیمتی بسیار مناسب در حال انجام است …