کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / لیست قیمت عمده انواع متانول صنعتی در شیراز

لیست قیمت عمده انواع متانول صنعتی در شیراز

لیست قیمت متانول شیراز به صورت عمده و جزیی در شهر شیراز و دیگر شهر ها ببه صورت روزانه اعلام می شود و معمولا متغیر است.

متانول صنعتی:

متانول صنعتی یکی از محصولات استراتژیک و بسیار مهم است که در صنایع زیادی کاربرد دارد و تناژ بالایی از آن صرف مصرف داخلی می شود.

ارسال متانول سفید

این ماده به صورت حلالی بی رنگ با بوی الکل و با گرانروی پایین و درجه خلوص ۹۹٫۸۵ است. از این ماده برای تولید استیک اسید، فرمالدهید و دیگر مواد شیمیایی استفاده می شود. یکی از کاربرد های مهم متانول به عنوان سوخت پاک در ماشین ها است که در سال های اخیر گرایش به آن افزایش پیدا کرده است. متانول صنعتی در پتروشیمی ها و با استاندارد های مشخص جهانی تولید می شود.

لیست قیمت متانول شیراز:

لیست قیمت متانول شیراز بسته به نوع بسته بندی درخواستی، تناژ و داخلی و یا صادراتی بودن آن متغیر خواهد بود. بنابراین جهت استعلام قیمت از کارشناسان شیمی رازی باید درخواست خود را به صورت دقیق اعلام کنید تا بهترین و دقیق ترین قیمت به شما اعلام شود.

لیست قیمت متانول شیراز

متانول صنعتی معمولا در بشکه های ۲۲۰ لیتری بسته بندی و به بازار مصرف عرضه می شود که هر بشکه حاوی ۱۷۵ کیلوگرم متانول است که علت اختلاف بین جرم و حجم متانول به چگالی آن باز می گردد که مقدار آن ۰٫۷۹۲ کیلوگرم بر متر مکعب است. البته متانول به صورت تانکری نیز به فروش می رسد که به صورت مستقیم از پتروشیمی ها ارسال می شود و به صورت حواله ای است. طبیعتا قیمت متانول تانکری به مراتب پایین تر از متانول بشکه است که به خاطر هزینه های بسته بندی و خود بشکه است.

متانول صنعتی شیراز:

در کشور عزیزمان ایران ۶ پتروشیمی تولید کننده متانول هستند که در این بین قدیمی ترین پتروشیمی، پتروشیمی شیراز است که بیش از ۴ دهه از فعالیت آن می گذرد. با توجه به این نکته، متانول این مجتمع طرفداران بیشتری دارد که در تماس های تلفنی خیلی ها خواهان متانول این پتروشیمی هستند. به تبع قیمت متانول پتروشیمی شیراز کمی بالاتر از دیگر پتروشیمی ها است ولی اختلاف قیمت آنقدر ها نیست. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد متانول این پتروشیمی و استعلام قیمت با کارشناسان ما در این واحد در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

فروش انلاین متانول

فروش انلاین انواع متانول عمده در بازار تهران

فروش انلاین متانول عمده در بازار تهران با قیمتی بسیار مناسب در حال انجام است …