کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / متانول پتروشیمی شیراز به قیمت روز

متانول پتروشیمی شیراز به قیمت روز

متانول مایعی است سبک، فرار، بدون رنگ و قابل اشتعال که برای تولیدات مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت های پتروشیمی زیادی در سراسر کشور وجود دارند که یکی از آنها در حال حاضر در شهر شیراز فعالیت می کند و نیاز مردم را تأمین می نماید. با مراجعه به نمایندگی های مجاز می توان متانول پتروشیمی شیراز را با قیمت هایی به روز و مناسب خریداری کرد. همان گونه که می دانید متانول نوعی الکل است که در برخی از خودرو ها به عنوان سوخت استفاده می شود. 

متانول پتروشیمی شیراز به قیمت روز

فروشندگان متانول پتروشیمی شیراز

فروشندگان متانول پتروشیمی شیراز متانول پتروشیمی شیراز برای فروش محصولات خود نمایندگی هایی را در هر شهر افتتاح کرده است تا از طریق آنها بتواند هم هم سفارشات را دریافت نماید و هم تحویل ها را انجام دهد. فروشندگان بسته به نوع نیاز مشتریان محصول را به آنها می دهند. 

فروش متانول پتروشیمی شیراز از طریق نمایندگی ها و سایت ها امکان پذیر است که از نظر خریداران بهترین و اقتصادی ترین روش برای خرید مراجعه به سایت های اینترنتی می باشد. 

خرید متانول پتروشیمی از شرکت تولیدی

خرید متانول پتروشیمی از شرکت تولیدیمراکز تولیدی بزرگ خریداران تراز اول متانول پتروشیمی شیراز هستند آنها با مراجعه مستقیم به شرکت های تولیدی می توانند خرید های خود را انجام دهند. خرید از تولید کننده به خاطر نداشتن واسطه با قیمت های ارزان تری همراه است.

خرید متانول آزمایشگاهی از این مراکز با درجه های کیفی بسیار بالا و قیمت های بسیار مناسب امکان پذیر است. خرید ها به دو صورت انجام می شود: 

  1. حضوری
  2. آنلاین

هر شخص یا مرکز بسته به موقعیت خود می تواند نحوه خرید را انتخاب کند. 

قیمت روز متانول پتروشیمی در بازار

قیمت روز متانول پتروشیمی در بازار امروزه الکل متانول مصارف بالایی دارد. از این محصول برای تولید محصولاتی مانند: 

  • حلال ها
  • رنگ ها
  • پلاستیک ها
  • ضد یخ ها

قیمت این مایع براساس درجه کیفی و کاربردی که دارد تعیین می شود اما قابل ذکر است که روزانه شاهد تغییر قیمت ها هستیم که دلیل این نوسانات و افزایش نرخ ها شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه می باشد. با مراجعه به سایت های شرکت ها می توانید قیمت دقیق و به روز متانول را مشاهده کرده و سپس خرید خود را مطابق با بودجه خود انجام دهید. 

نرخ انواع متانول در بازار ایران

خریدار متانول در تهران

خریدار متانول در تهراندر تهران خریداران متانول در کنار کیفیت محصول به قیمت متانول هم توجه زیادی می کنند. بسیاری از شرکت های تولیدی این محصول را به صورت عمده خریداری می نمایند تا بتوانند کالای خود را به کمک این مایع تولید کنند.

آخرین قیمت متانول فله پتروشیمی شیراز

برخی از تولید کنندگان این مایع به خاطر بالا بودن درجه کیفی محصولشان سالانه میزان بسیار زیادی از متانول ها را به دیگر کشور ها صادر می کنند. متانول صادراتی از درجه مرغوبیت بسیار زیادی برخوردار است تا رضایت و اعتماد خریداران خارجی را به دست بیاورد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

فروش انلاین متانول

فروش انلاین انواع متانول عمده در بازار تهران

فروش انلاین متانول عمده در بازار تهران با قیمتی بسیار مناسب در حال انجام است …