کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / مرکز فروش متانول بی بو صادراتی در ترکیه

مرکز فروش متانول بی بو صادراتی در ترکیه

فروش متانول صادراتی بی بو در کشور ترکیه و به دیگر کشور ها در این مرکز تجاری در سریع ترین زمان صورت می پذیرد که باعث سوددهی بیشتر طرفبن معامله خواهد شد.

متانول:

متانول نوعی ماده شیمیایی در فاز مایع است که به دلیل نقطه جوش پایین آن (۶۵ درجه سانتی گراد) به شدت فرار است و بخارات ایجاد شده این ماده محیط را سمی می کند و اگر دمای هوا بالا باشد و محیط تهویه مناسبی نداشته باشد به قطع برای نفراتی که در این فضا کار می کنند خطرات جدی به همراه دارد. علائم مسمومیت با متانول در مقاله ای جداگانه شرح داده شده که در صورت تمایل می توانید به آن مراجعه کنید.

الکل صنعتی برای ضدعفونی وسایل

متانول سبک ترین الکل با فرمول ملکولی CH3OH است که جرم مولی آن ۳۲ گرم بر مول و چگالی آن ۰٫۷۹۲ گرم بر سی سی است. این به آن معناست که هر یک کیلوگرم متانول معادل با ۷۹۲ سی سی از این ماده است که نشان می دهند چگالی به مراتب کمتر از آن دارد. و هر بشکه ۲۲۰ لیتری از این ماده معادل با ۱۷۵ کیلوگرم است و بد نیست بدانید که خرید فروش متانول براساس وزن است و قیمت آن را به ازای هر کیلوگرم اعلام می کنند. متانول سومین ماده استراتژیک و اساسی در دنیا است که جایگاه آن بعد از نفت و بنزین است و قیمت آن به نسبت ارزان است. از این ماده برای تولید مواد شیمیایی زیادی استفاده می شود که برای مثال می توان به حلال رنگ ها، تینر ها، تولید استیک اسید و فرمالدهید اشاره کرد.

البته کاربرد های متانول در مقاله ای به صورت جداگانه شرح داده شده است و در صورت تمایل می توانید به آن مقاله مراجعه کنید. متانول تولیدی ایران بسیار بیشتر از نیاز و مصرف داخل است و از اهداف اولیه برای تولید متانول در کشور فعالیت در بخش صادراتی بوده که عایدی خیلی خوبی به همراه داشته  است و ارز خوبی به کشور سرازیر شده است.

فروش متانول صادراتی:

فروش متانول صادراتی ایران به کشور های زیادی انجام می شود و از این طریق ارز زیادی به کشور سرازیر شده است که باعث رونق اقتصادی و اشتغال هر چه بیشتر جوانان شده است. این خود در صورتی که با قدرت ادامه یابد باعث می شود وابستگی کشور به نفت کمتر و کمتر شود تا جایی که اقتصاد بدون نفت را تجربه کنیم. همانطور که مستحظرید در حال حاضر قیمت نفت به زیر ۲۰ دلار رسیده است و این به آن معناست که نفت به کمترین قیمت خود در ۲ دهه اخیر رسیده است و باید برای کسری بودجه تمهیدی اندیشید تا کشور دچار مشکل نشود. صادرات غیر نفتی کلید حل مشکل است که در سال های اخیر به آن توجه زیادی شده است و پتروشیمی هایی در جنوب کشور و در مناطقی که به آب های آزاد دسترسی آسان دارند احداث و بهره برداری شده است. از طریق آب های آزاد محصولات شیمیایی زیادی به کشور های آسیای شرقی، اروپایی و آفریقایی صادر شده است که سود بسیار خوبی به همراه داشته است.

صادرات متانول به ترکیه:

کشور ترکیه، کشوری در شمال غربی ایران و از کشور های همسایه ایران است که مناسبات زیادی با ما داشته است و همیشه صادرات و واردات به این کشور در مقادیر بالایی بوده است.

فروش متانول صادراتی
فروش متانول صادراتی

در سال های اخیر متانول ایران در تناژ بالا به این کشور صادر شده است و صنایع این کشور نیاز به متانول ایران دارد که در صورت تامین متانول مورد نیاز این کشور می توان پیش بینی سود زیادی در نظر گرفت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

فروش انلاین متانول

فروش انلاین انواع متانول عمده در بازار تهران

فروش انلاین متانول عمده در بازار تهران با قیمتی بسیار مناسب در حال انجام است …