کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / نرخ قیمت خرید متانول از شرکت تولید کننده

نرخ قیمت خرید متانول از شرکت تولید کننده

متانول در فرآیند تولید بسیاری از محصولات مرتبط با پتروشیمی به کار برده می شود و به همین دلیل در صنایع مختلف کاربرد دارد. انواع متانول با درجه خلوص متفاوت توسط شرکت ها و برندهای مختلفی در ایران تولید می شوند که به دلیل متغیر بودن کیفیت و خلوص؛ دارای کیفیت های متفاوتی هستند. نرخ قیمت خرید متانول از شرکت تولید کننده پایین تر از قیمت بازارهای باواسطه است و به همین دلیل صنعتگران می توانند خرید خود را از طریق این شرکت ها به صورت مستقیم تهیه کنند.

نرخ قیمت خرید متانول از شرکت تولید کننده

خرید عمده متانول به قیمت روز

خرید عمده متانول به قیمت روزمتانول چیست؟ متانول نوعی الکل با درجه فراریت بالا و بی رنگ است که در پروسه تولید بسیاری از رنگ ها؛ حلال ها؛ مواد رزین و وسائل آشپزخانه به کار می رود و به دلیل کارایی های متعدد، متانول پتروشیمی بسیار پر استفاده است.

برای خرید متانول به قیمت روز می توان به شرکت های توزیع و پخش محصولات پتروشیمی و نمایندگی های مجاز شرکت ها و برندهای تولید این محصولات مراجعه کرد و ضمن بررسی کیفیت و خلوص متانول ارائه شده، محصول مورد نظر را خریداری نمود.

نرخ قیمت خرید متانول

نرخ فروش هر کیلو متانول

نرخ قیمت خرید متانول بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می گردد که مهم ترین آنها موارد زیر هستند:

  • برند تولید کننده محصول
  • نحوه آنالیز متانول
  • درجه کیفیت و خلوص
  • نوسانات بازارهای داخلی و بین المللی
  • میزان تقاضا و عرضه

برای استعلام نرخ قیمت خرید متانول شیراز، تهران و خوزستان می توان به صورت مستقیم به فروشگاه های مجاز عرضه کننده این متریال ها مراجعه نمود و از جدول قیمت کسب اطلاع کرد. همچنین سامانه های فروش آنلاین از جمله بهترین مراجع برای دریات قیمت روز این محصولات هستند.

خریدار متانول برای آزمایشگاه

خریدار متانول برای آزمایشگاه

اگر خریدار متانول برای آزمایشگاه ها هستید لازم است که متانولی با درجه کیفی بالا و باکیفیت خریداری نمایید. مجتمع های تولید کننده متانول، این تولیدات را در درجه خلوص متفاوت برای صنایع مختلف تولید می نمایند و لازم است خریداران با توجه به نیاز، محصولی متناسب را انتخاب کنند.

متانول های آزمایشگاهی باید فاقد مواد شیمیایی جانبی باشند و از فراریت بالایی برخوردار باشند.

عرضه کننده متانول به قیمت تولیدی

عرضه کننده متانول به قیمت تولیدییکی از مهم ترین مراجع عرضه کننده متانول به قیمت تولیدی سامانه های الکترونیکی هستند که انواع متریال های شیمیایی را در دسته بندی های منحصر به فرد عرضه می نمایند.

این مراجع ضمن ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان، محصولاتی به روز و باکیفیت را عرضه می کنند و به دلیل حذف شدن دلالان، قیمت های ارائه شده توسط این سامانه ها اقتصادی تر از بازارهای تخصصی است. تحویل فوری مرسوله ها، حمل و نقل استاندارد و ارسال رایگان از مزایای فروشگاه های آنلاین است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

فروش انلاین متانول

فروش انلاین انواع متانول عمده در بازار تهران

فروش انلاین متانول عمده در بازار تهران با قیمتی بسیار مناسب در حال انجام است …