کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / نرخ قیمت روز متانول وارداتی

نرخ قیمت روز متانول وارداتی

متانول ماده ای شفاف و بی رنگ و بدون بو است که از انواع مواد شیمیایی  الکلی می باشد. این محصول کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارد و انواع آن در کشور ما تولید شده و بیشترین مصرف آن در صنایع پتروشیمی می باشد. همچنین در صنایع دارویی و غذایی، تولید انواع پلاستیک، در چسپ سازی و در شرکت های نفت و گاز بیشترین کاربرد را دارد. برای اطلاع از نرخ قیمت روز متانول وارداتی، به مراکز فروش آنلاین و اینترنتی و همچنین انواع مراکز رسمی فروش و نمایندگی ها سر زده و اطلاع کسب نمایید.

خواص و کاربرد های متانول در مقاله ای به صورت جداگانه بررسی شده است و در اینجا تنها به اصل موضوع می پردازیم.

نرخ قیمت روز متانول وارداتی

خرید و فروش متانول در تبریز

خرید و فروش متانول در تبریزخرید و فروش متانول در تبریز، از طریق انواع بازرگانی ها و شعبات مختلف نمایندگی و مراکز فروش معتبر صورت می گیرد، که محصول با بالاترین کیفیت و قیمت های پایین در بازارهای داخل و خارج از کشور عرضه می شود.

امروزه شرکت های تولیدی در ایران با بالابردن ظرفیت تولید متانول از بهترین متریال و مواد اولیه و تولید مرغوب ترین انواع محصول، به تولید و فروش حداکثری آن از طریق انواع مراکز مختلف تجاری و بازارهای واردات صادرات، همچنین انواع فروشگاه های اینترنتی اقدام می کنند.

این محصول بسیار باارزش بوده و در مجتمع های پتروشیمی یشترین مصرف را دارد و بیشترین خریداران آن انواع صنایع و شرکت های تولیدکننده مواد متانولی، همچنین صادرکنندگان محصول و تجار می باشند.

فروشندگان متانول کیلویی در تهران

فروشندگان متانول کیلویی در تهرانفروشندگان متانول کیلویی در تهران، مراکز مختلف زیر می باشند:

  1. انواع بازرگانی های معتبر عرضه کننده متانول شیراز و دیگر انواع 
  2. بازارهای بورس ارائه دهنده بهترین برندهای ایرانی و خارجی محصول
  3. نمایندگی های معتبر محصول در سطح شهرهای مختلف
  4. فروشگاه های معتبر اینترنتی که به ارائه بهترین انواع محصول به صورت مستقیم و قیمت مناسب اقدام می نمایند.
  5. فروش متانول پتروشیمی به صورت مستقیم از کارخانجات تولیدکننده و با قبول سفارش محصول و ارسال آسان

متانول به صورت بشکه شده هم به فروش می رسد که در مقاله ای به صورت جداگانه شرحی از آن ارائه داده ایم.

نرخ قیمت روز متانول

قیمت هر کیلو متانول در بازاراگر میخواهید از نرخ قیمت روز متانول در بازار اطلاع کسب نمایید، به سایت های معتبر شرکت های تولید کننده و نمایندگی های مختلف محصول مراجعه کرده و مطلع شوید. 

نرخ قیمت روز متانول به عوامل و شرایط مختلفی از جمله کیفیت و میزان مرغوبیت محصول، کیفیت مواد اولیه، برندهای مختلف تولیدکننده، وارداتی و یا صادراتی بودن محصول، میزان عرضه و تقاضا و همچنین نوسانات قیمت نفت در بازارهای بورس جهانی بستگی دارد.

همچنین با خرید محصولات به صورت مستقیم از مراکز تولیدکننده و نمایندگی ها و خرید فله ای محصولات، با خرید ارزان محصول، در هزینه ها بسیار صرفه جویی می شود.

متانول صنعتی ارزان را از کجا بخریم؟

متانول صنعتی ارزان را از کجا بخریم؟خریداران متانول برای خرید متانول صنعتی ارزان، می توانند با سفارش مستقیم کالا به مراکز فروش رسمی و نمایندگی ها، انواع محصول را با قیمت های مناسب و ارزان خریداری نمایند.

خریداران عمده محصول، انواع شرکت های پتروشیمی و کارخانه های چسپ سازی، صنایع داروسازی و بهداشتی، صنایع غذایی برای تولید ظروف یکبار مصرف و دیگر صنایع می باشند که برای خرید این محصول می توانند با سفارش متانول، آن را از شرکت تولیدی و به صورت مستقیم خریداری نمایند.

همچنین مراکز فروش اینترنتی و آنلاین، محصول را مستقیم از کارخانجات سازنده به خریداران و مصرف کنندگان عرضه می کنند. خرید از این طریق بهترین روش می باشد، زیرا در مورد محصول و کاربرد آن و اینکه متانول چیست اطلاع کسب می کنید و محصول را به صورت سریع و آسان و با نازل ترین قیمت ها خریداری می نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

فروش انلاین متانول

فروش انلاین انواع متانول عمده در بازار تهران

فروش انلاین متانول عمده در بازار تهران با قیمتی بسیار مناسب در حال انجام است …

پاسخی بگذارید