خرید متانول تهران + فروش Methanol + قیمت عالی

آنچه در این مقاله می خوانید:

معرفی متانول | Methanolمشخصات الکل متانولخرید متانول تهرانقیمت فروش متانول
قیمت فروش اسید سولفوریک صنعتی

خرید متانول تهران را می توان از مرکز فروش الکل Methanol خالص به صورت گالن 20 لیتری و بشکه 220 لیتری با قیمت عالی انجام داد.

معرفی متانول | Methanol

در زبان لاتین نام ماده متانول را به صورت Methanol بیان می کنند که یک محصول بسیار مهم در بخش صنعت است.

این ماده شیمیایی را در گروه الکل ها و از نوع ابتدایی قرار می دهند چون دارای گروه عاملی OH است و اینکه دارای یک عدد کربن است.

برای اینکه این موضوع را بهتر درک کنید کافی است به فرمول شیمیایی آن یعنی CH3OH توجه کنید تا به موضوع قبلی اطمینان نمائید.

این الکل همانند سایر الکل ها از نقطه جوش بسیار پائینی برخوردار است و به همین دلیل در دمای کم به راحتی تبخیر و جدا می شود.

به همین خاطر اکثر کاربرد و مصارف متانول شفاف در محیط هایی انجام می شود که در دمای پایین کار می کنند و به خوبی می دانند که بخارات این الکل به شدت سمی می باشد.

خرید متانول تهران

مشخصات الکل متانول

شفاف بودن و غلظت حداقل 99 درصد وزنی از مهمترین ویژگی های الکل متانول می باشد که باید شرکت های پتروشیمی روی آن توجه کنند.

در آنالیز متیل الکل به پارامترهایی همچون مقدار آب، رنگ، چگالی، آهن، کلراید، استن و اسیدیته اشاره می شود که هر کدام باید در حداقل ممکن خود باشند.

چگالی الکل چوب به نسبت آب پائین است و مقدار آن 0.794 می باشد و به راحتی می تواند در آب حل گردد و رقیق شود.

کشور ایران با داشتن گاز طبیعی می تواند به راحتی متانول صنعتی بی رنگ را با ظرفیت بالا تولید و آن را به کشورهای خارجی مختلف صادرات کند.

در ایران به طور کلی از این محصول برای تولید ضد یخ، انواع رنگ صنعتی، تینر، حلال های شیمیایی، ژل آتشزا، اسید استیک و دستکش پلاستیکی استفاده می کنند.

خرید متانول تهران

خرید متانول تهران

حتما می دانید که تمام مصرف کنندگان الکل صنعتی به مقادیر بالا نیاز ندارند و تمایل دارند آن را به شکل بشکه و گالن تامین کنند.

به همین منظور نیاز است که بدانید برای مقادیر کم در حد 20 لیتر می توانید به نمایندگی فروش متانول در تهران مراجعه کنید و خرید خود را انجام دهید.

خرید متانول تهران به صورت حضوری و همچنین اینترنتی قابل انجام است و می توانید بار ابتدا مشاهده نمائید و سپس درخواست بدهید.

در زمان خرید حتما به فروشنده بگوئید به چند کیلوگرم یا چند لیتر از الکل چوب نیاز دارید و می خواهید نوع بسته بندی آن دارای کدام حجم باشد.

حتما به کیفیت الکل از نظر رنگ و بو دقت نمائید و سعی کنید از متانول پتروشیمی شیراز که دارای کیفیت بالاتری است برخوردار شوید.

خرید متانول تهران

قیمت فروش متانول

همانطور که می دانید قیمت فروش متانول تابع چند پارامتر است که باید تمام آنان از سمت دولت و خریداران مشخص شوند.

حال این پارامترها به طور کلی شامل موارد زید می باشند:

  1. نرخ گاز
  2. نرخ دلار
  3. مقدار
  4. نوع بسته بندی
  5. شرکت پتروشیمی
  6. رقابت
  7. فصل گرما یا سرما

حال فروشنده با توجه به تمام عوامل بالا برای شما بهترین قیمت متانول صنعتی را در نظر می گیرد تا بتوانید خرید خود را انجام دهید.

جهت استعلام قیمت روز الکل صنعتی شفاف می توانید از طریق همین سایت اقدام کنید و با کارشناس فروش شرکت صحبت نمائید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سامان بیگدلی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120699317

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: KCHRP@

email icon ایمیل: info@kimiashimirazi.com

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *