قیمت روز متانول + فروش آنلاین الکل صنعتی

قیمت روز متانول الکل صنعتی که یک محصول پر کاربرد در جهان می باشد و از غلظت 99 درصد برخوردار است را می توان به روش آنلاین از مرکز فروش استعلام گرفت.

الکل متانول صنعتی

اول بدانید که هر ماده ای که دارای گروه عاملی هیدروکسیل (OH) باشد در گروه الکل ها قرار می گیرد.

الکل متانول صنعتی دارای ساختار CH3OH می باشد که کاملا مشهود است از دو قسمت هیدروکسیل و متیل تشکیل می شود.

حال با توجه به این نامگذاری و فرمول می توان نام متیل الکل را برای آن انتخاب کرد هر چند به نام های دیگری مثل الکل چوب نیز مشهور می باشد.

این الکل صنعتی دارای نقطه جوش پائینی است و فراریت بسیار بالایی دارد و به هیمن خاطر در مخلوط آب و متانول خیلی سریع با عملیات تقطیر (جوشش) جدا و خالص می گردد.

تمام پتروشیمی های تولید کننده متیل الکل در ایران و جهان از سه برج تقطیر با شرایط عملیاتی و قطر و تعداد سینی متفاوت استفاده می کنند تا در نهایت به درجه خلوص حداقل 99.85 درصد وزنی برسند.

قیمت روز متانول

فروش آنلاین متانول الکل

اولین مرحله برای فروش متانول صنعتی در بازار، استفاده از بورس انرژی می باشد که تمام پتروشیمی ها محصول خود را در آنجا عرضه می کنند.

در این شرایط، هر پتروشیمی یک مقدار خاصی از محصول خود مثلا 200 تن را عرضه می کند و خریداران می توانند با توجه به میاز خود درخواست بدهند.

فروش الکل به این سبک فقط به شکل عمده یعنی فله ای می باشد و باید حداقل 25 تن درخواست خرید ثبت کنید.

یکی دیگر از روش های فروش متیل الکل در بازار استفاده از بشکه 220 لیتری و همچنین گالن 20 لیتری می باشد که شرایط خود را دارند.

برای راحتی تمام مصرف کنندگان ایرانی و خارجی، فروش آنلاین متانول الکل در دستور کار قرار گرفت تا بتوانند فروشنده را در زمان کوتاهی پیدا کنند.

قیمت روز متانول

خرید متانول صنعتی

طبق حرفا هایی که در پاراگراف قبلی بیان شد برای خرید متانول صنعتی دو راه پیش رو دارید که بستگی به ظرفیت کارخانه شما دارد.

از آنجایی که این الکل سمی می باشد و نگهداری آن ممکن است مشکل ساز شود حتما به میزان نیاز خرید خود را انجام دهید.

اگر واقعا مصرف هفتگی شرکت شما بالا می باشد می توانید از نوع تانکری بهره مند شوید تا بار به طور مستقیم از پتروشیمی بارگیری و ارسال شود.

حال اگر در هفته به چند بشکه و یا حتی گالن 20 لیتری نیاز دارید می توانید خرید خود را از شرکت بازرگانی که در تهران است انجام دهید.

در هر صورت هنگام خرید باید به کیفیت و نام پتروشیمی تولید کننده متانول در کنار غلظت توجه کنید و این موارد را از فروشند سوال نمائید.

قیمت روز متانول

قیمت روز متانول

قیمت روز متانول هر هفته توسط پتروشیمی ها اعلام می گردد و آن نرخ پایه می باشد که باید پارامترهای دیگری را هم اضافه کرد.

مثلا قیمت پایه الکل صنعتی 6000 تومان برای هر کیلوگرم در نظر می گیرند که باید ابتدا در بورس معامله گردد تا قیمت نهایی مشخص شود.

حال تصور کنید که در بورس 6500 معامله شد و باید به آن 9 درصد مالیات یا همان ارزش افزوده اضافه شود که می شود کیلویی 7085 تومان.

اگر شما کارخانه مصرف کننده واقعی باشید می توانید با پرداخت 7085 تومان این محصول را خرید کنید، در غیر اینصورت باید مبلغ بیشتری مثلا 500 تومان حق اور پرداخت کنید که در مجموع می شود 7585 تومان.

یک شرکت بازرگانی این مبلغ را پرداخت می کند و بار را از پتروشیمی شیراز به انبار تهران می آورد و برای هر کیلوگرم بین 1000 الی 1200 تومان کرایه پرداخت می کند.

حال مبلغ کرایه (متوسط 1100 تومان) را با خود متانول جمع کنید که می شود 8685 تومان برای هر کیلوگرم تحویل انبار تهران.

اگر شرکت حداقل سود خود را 10 درصد در نظر بگیرد، می تواند آن را با قیمت 9600 تومان به خریداران محترم بفروشند.

توجه کنید که برای استعلام قیمت دقیق متانول الکل در بازار از طریق همین سایت با فروشنده ارتباط بگیرید.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما