فروشنده اسید سولفوریک صنعتی + قیمت خرید جوهر گوگرد

آنچه در این مقاله می خوانید:

اسید سولفوریک صنعتیمشخصات اسید سولفوریک جوهر گوگردفروشنده اسید سولفوریک صنعتیخرید اسید سولفوریک صنعتیقیمت اسید سولفوریک صنعتی
خرید و فروش اسید سولفوریک

فروشنده اسید سولفوریک صنعتی بی رنگ و غلیظ در ایران خواهد توانست جوهر گوگرد را با قیمت خرید مناسب در اختیار خریداران محترم قرار بدهد.

اسید سولفوریک صنعتی

چند قرن پیش بود که دانشمندی از شاگردان امام صادق علیه السلام به نام جابر بن حیان توانست اسید سولفوریک را کشف کند.

پس از ایشان چند دانشمند دیگر از طریق روش های مختلف توانستند به این ماده شیمیایی دست پیدا کنند.

در کل برای تولید کردن جوهر گوگرد از کیک زرد یا همان سولفور با نماد S استفاده می کنند که به طور طبیعی در معادن یافت می شد.

هر چند که گداخته های آتشفشان شامل این عنصر مهم بود و توانستند با اکسید کردن گوگرد طی چند مرحله به اسید سولفوریک بی رنگ برسند.

در حال حاضر شرکت های تولید کننده جوهر گوگرد در ایران و جهان از طریق فرآیند تماسی که نیاز به کوره، برج، محیط رقیق سازی و مبدل دارد این محصول پر مصرف را تولید می کنند.

به طوری که کارخانه اسید سولفوریک صنعتی در ایران می تواند گوگرد پالایشگاهی را که از گاز H2S تولید می شود را به اسید با غلظت 98 درصد تبدیل کند.

فروشنده اسید سولفوریک

مشخصات اسید سولفوریک جوهر گوگرد

ابتدا بدانید که مهمترین مشخصات اسید سولفوریک جوهر گوگرد داشتن حداقل غلظت 98 درصد وزنی می باشد.

در کنار این مورد باید به رنگ مایع که شفاف می باشد توجه کرد و هر تغییر رنگی در آن نشانگر وجود ناخالصی یا همان میزان آهن بیشتر است.

وجود آهن زیاد در این اسید سبب می شود تا بعضی از صنایع که کار حساسی دارند مثل آبکاری، به مشکل برخورد کنند و فلز را سیاه کند.

H2SO4 نماد و فرمول شیمیایی اسید سولفوریک غلیظ است که به طور واضح نشان می دهد از سه عنصر مهم یعنی اکسیژن، سولفور و هیدروژن تولید می گردد.

توجه کنید که مخلوط کردن این اسید با آب یک واکنش گرمازا خواهد بود و گرمای زیادی تولید می شود که در بعضی مواقع حالت انفجاری خواهد بود.

بنابراین برای رقیق سازی سولفوریک باید ابتدا نکات ایمنی مثل استفاده از تجهیزات انفرادی را رعایت کنید و نکته بعدی این است که اسید را آرام آرام به آب اضافه نمائید.

فروشنده اسید سولفوریک

فروشنده اسید سولفوریک صنعتی

همه اشخصاص حقیقی و حقوقی که خود را خریدار اسید سولفوریک غلیظ معرفی می کنند می خواهند به فروشنده دست اول برسند.

برای این کار ابتدا باید بدانید که فروشنده اسید سولفوریک صنعتی در مرحله اول خود شرکت های تولید کننده هستند که می توانند بار را به صورت تانکری برای شما بارگیری کنند.

در کنار واحدهای تولید کننده، شرکت های بازرگانی فعالی هستند که با تولید کننده همکاری می کنند و کار فروش جوهر گوگرد را انجام می دهند.

این شرکت ها می توانند حواله سولفات هیدروژن را با تناژ حداقل 27 تن در اختیار شما قرار بدهند و شما کمترین پول را پرداخت کنید.

علاوه بر این، فروشندگانی در بازار محصولات شیمیایی فعالیت می کنند که کار آنها بسته بندی می باشد و می توانند این اسید را در گالن 20 لیتری و مخزن 1000 لیتری بارگیری و تحویل دهند.

اکثر شرکت های بازرگانی یا بهتر می توان گفت فروشنده جوهر گوگرد غلیظ در تهران مستقر هستند و می توانند خدمات خوبی را ارائه بدهند تا شما یک خرید خوبی را تجربه کنید.

فروشنده اسید سولفوریک

خرید اسید سولفوریک صنعتی

حتما برای خرید اسید سولفوریک صنعتی با چند فروشنده صحبت می کنید و یا در حال مذاکره هستید و می خواهید اطلاعات خود را بیشتر کنید.

باید بدانید که در ایران دو نوع Sulfuric Acid تولید می شود که یکی اسید پایه گوگردی است و دیگری اسید مس سرچشمه.

هر دو اسید از لحاظ درصد خلوص مشابه هستند و مقدار آن 98 درصد وزنی می باشد و کیفیت خوبی دارند.

ولی اسید سولفوریک مس سرچشمه بخاطر روش تولید از آهن و کلر بالاتری برخوردار می باشد و برای بعضی از صنایع مثل آبکاری و اسید باتری اصلا پیشنهاد نمی شود.

بنابراین شما خریدار عزیز هنگام خرید جوهر گوگرد شفاف و قوی حتما از فروشنده در مورد نوع اسید، مکان بارگیری و نوع ظرف سوال کنید تا بتوانید تصمیم خوبی اتخاذ نمائید.

فروشنده اسید سولفوریک

قیمت اسید سولفوریک صنعتی

با توجه به صحبت هایی که انجام شد باید بدانید که قیمت اسید سولفوریک صنعتی در همان ابتدا تابع نوع خوراک تولیدی می باشد.

در کنار این مورد می توان به عوامل دیگری که روی قیمت فروش اسید سولفوریک تاثیرمی گذارند صحبت کرد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. مکان بارگیری
  2. مقدار
  3. بسته بندی
  4. نرخ تورم
  5. میزان تولید سالیانه
  6. نرخ گوگرد

جهت بدست آوردن بهترین قیمت جوهر گوگرد حتما با چند شرکت صحبت کنید تا واسطه ها حذف شوند و بتوانید کمترین پول را پرداخت نمائید.

جهت استعلام قیمت روز سولفات هیدروژن و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق همین سایت با کارشناس فروش صحبت کنید و به نتیجه خوبی برسید.

به همین منظور در تمام ساعات از طریق تلفن و شبکه های اجتماعی با فروشنده می توانید صحبت کنید و تصمیم خوبی بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سامان بیگدلی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120699317

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: KCHRP@

email icon ایمیل: info@kimiashimirazi.com

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *