کربنات سدیم در صنایع غذایی + قیمت فروش دوسود

کربنات سدیم در صنایع غذایی می تواند برای تولید مواد خوراکی مختلف و تنظیم ph آن ها با کیفیت بالا و بدون ایجاد ضرر، مورد استفاده قرار بگیرد.

کربنات سدیم در صنایع غذایی

نمک کربنات سدیم ها که از مواد شیمیایی پرکاربرد در بیشتر صنایع هستند می‌ توانند برای تهیه و تولید انواع محصولات خوراکی نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

به دلیل داشتن خاصیت قلیایی زیاد و حل شدن به هر نسبتی در آب می توانند در بیشتر صنایع کاربرد ویژه داشته و برای تولید مواد مورد نیاز انسان ها مورد استفاده قرار بگیرند.

امروزه در بیشتر صنایع غذایی از این ماده استفاده می شود

مثلاً می توان از آن به عنوان یک کنترل کننده اسیدیته مواد خوراکی استفاده کرد.

همچنین برای تهیه برخی از بیسکویت هایی که دارای طعم شور هستند و برای قلیایی کردن و تنظیم ph آن ها مورد استفاده قرار می گیرند.

کربنات سدیم در صنایع غذایی

مشخصات کربنات سدیم در صنایع غذایی

کربنات سدیم یک ماده شیمیایی مهم است که در یک فرآیند دو مرحله‌ای ایجاد می‌ شود و از مواد قلیایی بدون ضرر به حساب می آید البته در زمان کار کردن با آن نیاز است تا از وسایل ایمنی استفاده شود.

این ماده به صورت یک جامد سفید رنگ است که بدون بو بوده و بر اساس نوع آن که جزء کربنات سدیم سبک یا سنگین باشد دارای چگالی و اندازه های متنوع و گوناگونی است.

در چند سال اخیر از این ماده برای رنگ دادن به محصولات خوراکی و به عنوان ایجاد کننده رنگ کاراملی بعضی از تنقلات نیز استفاده می شود.

کربنات سدیم در صنایع غذایی

خرید کربنات سدیم در صنایع غذایی

بهتر است در زمان خرید کربنات سدیم در صنایع غذایی وزن مورد نیاز خود را بدانید و بیشتر از احتیاج خود خرید نکنید.

کیفیت آن را در نظر داشته باشید و بهترین و خالص ترین نوع آن را خریداری کنید تا بتوانید برای تهیه انواع محصولات خوراکی با اطمینان از آن استفاده کنید.

توجه به استاندارد بودن جنس کیسه این محصول برای جابجایی بهتر نیز اهمیت زیادی دارد و شما باید در زمان خرید آن را در نظر داشته باشید.

برای استفاده بهتر در زمان خرید، به تاریخ تولید و انقضا آن دقت کنید و مطمئن شوید از انقضای آن نگذشته باشد.

کربنات سدیم در صنایع غذایی

قیمت کربنات سدیم در صنایع غذایی + خرید و فروش

پارامتر هایی همانند نحوه کیسه، کیفیت و خلوص، وزن این محصول و برند تولید کننده روی قیمت کربنات سدیم در صنایع غذایی تاثیر مستقیم دارد.

می توانیم قیمت هر کیلوگرم از این محصول را در حدود 11000 تا 16000 تومان درنظر بگیریم.

البته با توجه به نوسانات بازار و وجود تورم در کشور و در برخی مواقع وجود هزینه های گمرک، امکان دارد این قیمت به صورت مرتب تغییراتی داشته باشد.

شما می توانید برای پرسیدن سوالات خود یا خرید نهایی از طریق شماره های موجود در این سایت با متخصصین ماهر ما تماس بگیرید.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما