کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / ارسال انواع متانول رقیق کاربردی به تمام نقاط ایران

ارسال انواع متانول رقیق کاربردی به تمام نقاط ایران

ارسال متانول رقیق در انواع مختلف از شهر های تولید کننده به تمام نقاط ایران در کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب و رقابتی انجام می شود.

متانول:

متانول یکی از محصولات کاربردی و بسیار مهم در صنعت است که محصول تولیدی پتروشیمی ها است. از این ماده برای تولید دیگر مواد شیمیایی استفاده می شود که این نکته سبب شده تا به عنوان سومین ماده استراتژیک در دنیا شناخته شود و طرفداران و علاقمندان زیادی داشته باشد که بخواهند روی این ماده کار کنند. استتیک اسید و فرمالدهید دو ماده مهمی است که توسط متانول تولید می شود. قیمت این ماده بسته به نرخ بازار و دلار است که این روز ها دائما در حال نوسان است. از طریق سایت بورس کالا می توانید به جدید ترین قیمت متانول در بازار برسید. در تماس با ماده متانول باید بسیار محتاط عمل کنید تا دچار آسیب نشوید. بخارات تولیدی حاصل از متانول بسیار خطرناک هستند که گاها در صورت عدم رسیدگی به مصدوم منجر به مرگ شود.

ارسال متانول صادراتی

متانول رقیق چیست؟

متانول تولیدی پتروشیمی ها با درجه خلوص ۹۹٫۸۵ تولید و در بازار به فروش می رسد و به هیچ وجه متانول را به صورت رقیق شده دست مشتری نمی دهند. در نهایت مشتری است که تصمیم می گیرد متانول را رقیق کند و برای کاربرد های خودش استفاده کند. بنابراین اصطلاح  متانول رقیق تنها برای گرفتن جایگاه استفاده می شود و در واقع نمود حقیقی ندارد و بایستی به این نکته توجه کرد. در ایران ۶ پتروشیمی تولید کننده متانول هستند که در صورت درخواست متانول بایستی مشتریان خارجی loi ارسال کنند تا براساس loi ارائه شده قیمت نهایی اعلام گردد.

ارسال متانول رقیق:

جهت ارسال متانول رقیق به نقاط مختلف ایران بایستی به نکات زیادی توجه کرد تا دچار ضرر و زیان نگردید. برای مثال متانول اندکی خورنده است که در صورت بسته بندی اشتباه ممکن است کیفیت متانول پایین بیاید و مشتری متانول را تحویل نگیرد که با ضرر زیادی همراه است. بنابراین دقت به این نکات ضروری است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

فروش انلاین متانول

فروش انلاین انواع متانول عمده در بازار تهران

فروش انلاین متانول عمده در بازار تهران با قیمتی بسیار مناسب در حال انجام است …