کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / صادرات انواع متانول ایران با کیفیت مرغوب به کشورهای همسایه

صادرات انواع متانول ایران با کیفیت مرغوب به کشورهای همسایه

صادرات متانول ایران به کشورهای همسایه در انواع مختلف و با کیفیت مرغوب در کمترین زمان ممکن و با قیمتی مناسب انجام می شود که در صورتی که به این ماده نیاز دارید، می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

متانول ایران:

متانول ایران یکی از محصولات پرکاربرد در تولید بسیاری از مواد شیمیایی است که توسط مجتمع های پتروشیمی تولید می شود. این ماده نوعی حلال شیمیایی با بویی بسیار تند و زننده و نزدیک به بوی الکل اتانول است. متانول برعکس اتانول به شدت سمی بوده و به هیچ وجه برای ضدعفونی مناسب نیست. این ماده با فرمول شیمیایی CH3OH مشخص می شود که جرم مولی آن ۳۲ گرم بر مول است.

ارسال انواع متانول حلال

بعد از شیوع بیماری کرونا، در کشور کمبود الکل اتانول و ماسک ها اتفاق افتاد که بعضی سود جویان به جای متانول، در بازار اتانول عرضه کردند که منجر به کشته شدن چند ده تن از هموطنانمان شد. هموطنان عزیز دقت داشته باشید که متانول به هیچ وجه برای ضد عفونی مناسب نیست و برای تولید انواع مواد شیمیایی دیگر به کار می رود. این ماده در صورتی که نوشیده شود به سرعت منجر به مرگ می شود.

ارسال انواع متانول رقیق

در ایران ۶ پتروشیمی این ماده را تولید می کنند که در بین آنها متانول شیراز برای مصارف داخلی و متانول زاگرس برای صادرات بیشتر استفاده می شوند. در چند روز اخیر و با پخش شدن ویروس کرونا برخی سودجویان با بسته بندی متانول در بسته های یک لیتری اقدام به پخش این ماده به عنوان ضدعفونی کننده سطوح کرده اند که کاری کاملا غیرقانونی بوده و برای سلامتی افراد به شدت مضر است. متانول در صورت تماس با پوست، مشکلات بسیاری به وجود می آورد که از سردرد، سرگیجه، اختلالات کبدی، اغما و مرگ را در بر می گیرد. بنابراین به شهروندان عزیز توصیه می شود به جای استفاده از متانول به عنوان ضدعفونی کننده از ترکیب آب و سرکه به نسبت مساوی و یا محصول وایتکس و آب به نسبت ۱ به ۵ استفاده کنند تا دچار عوارض شدید نشوند.

صادرات متانول ایران:

صادرات متانول ایران یکی از گزینه های مطلوب برای رهایی از وابستگی به نفت خام است که اقتصاد کشور را برای چند ده سال عقب انداخته است. صادرات متانول ایران در سال های اخیر رشد خوبی داشته است و پروژه هایی احداث و راه اندازی شده است که این اعداد را بالاتر برده است. شکوفایی اقتصادی، رفع مشکل بیکاری جوانان تا حد زیادی و … از نتایج صادرات هرچه بیشتر محصولات به ویژه متانول است که رشد آن امیدوار کننده است. صادرات متانول ایران به دلیل نزدیکی مجتمع های تولیدی به آب های آزاد و داشتن خط دوم مستقیم به کشتی های حمل متانول، بسیار ساده و مقرون به صرفه خواهد بود که سود بالایی را هم در پی دارد. صادرات متانول ایران به کشور های مختلف و به خصوص کشور چین در تناژ بالا انجام می شود که به دو صورت فوب بندر عباس و CIF چین انجام می شود.

صادرات پروسه ای زمان بر بوده است که در وهله اول بایستی LOI به فروشنده داده شود تا براساس درخواست ارائه شده قیمت اعلام شود. قیمت متانول صادراتی براساس دلار بر هر تن است که یکی از مهم ترین منابع برای قیمت متانول، سایت چینی www.sunsirs.com است.

صادرات متانول به کشورهای همسایه:

کشور های های همسایه مثل ترکیه، عراق، افغانستان و … خواهان متانول ایران هستند چرا که قیمت آن به نسبت دیگر کشورها پایین تر است و به علاوه هزینه حمل و نقل آن به کشورشان به مراتب پایین تر است.‌با یک مطالعه جامع در ارتباط با صنایع کشورهای همسایه و یک بازاریابی دقیق می توان نیازهای صنایع این کشورها را تا حد زیادی تامین کرد و در نهایت حجم صادرات را بالا برد. این پروسه ممکن است کمی زمان بر باشد ولی اگر به انتهای کار بیندیشید متوجه خواهید شد که می توانید باعث رشد صادرات و ارزآوری بیشتر به کشور شوید و در نهایت عایدی بیشتری خواهید برد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صادرات متانول ایران با کارشناسان ما در این زمینه در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

فروش انلاین متانول

فروش انلاین انواع متانول عمده در بازار تهران

فروش انلاین متانول عمده در بازار تهران با قیمتی بسیار مناسب در حال انجام است …