کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / مرکز صادرات انواع متانول صنعتی مرغوب به ترکیه

مرکز صادرات انواع متانول صنعتی مرغوب به ترکیه

صادرات متانول به ترکیه با کیفیت مرغوب توسط این مرکز اقدام به ارسال این ماده در کمترین زمان و بهترین قیمت کرده است که می توان از این موقعیت به بهترین نحو ممکن استفاده کرد.

متانول صنعتی:

متانول نوعی حلال صنعتی با کاربردهای فراوان و قیمت مناسب است که به عنوان سوخت پاک نیز شناخته می شود. فرمول شیمیایی این ماده CH3OH است که متشکل از یک گروه متیل و یک گروه هیدروکسید است که نشان دهنده الکل است.

ارسال انواع متانول حلال

البته چون گروه آلکیل، کوچکترین ماده در خانواده خودش است، متانول سبک ترین الکل شناخته شده است. این الکل بر خلاف اتانول که دومین الکل از این خانواده است، کاربرد طبی ندارد و حین کار با آن باید جوانب احتیاط و ایمنی را رعایت کرد تا دچار آسیب نشوید. این ماده با نام الکل متانول شناخته می شود ولی نباید به اشتباه فکر کنید که نوعی الکل است و برای موارد طبی از آن استفاده کنید. از این ماده برای تولید مواد شیمیایی دیگر استفاده می کنند که دو مورد بسیار مهم و شایع آن استیک اسید و فرمالدهید است. البته موارد استفاده متانول به این دو مورد خلاصه نمی شود و در مقاله ای به صورت جداگانه تک تک موارد کاربرد آن بحث و بررسی می گردد. متانول، تولید پتروشیمی است که با روش خاصی تولید می گردد. در گذشته از تقطیر مخرب چوب این الکل حاصل می شده است ولی امروزه روش های پیچیده تر و جدیدتری ارائه شده و درجه خلوص با این روش ها بالاتر رفته است. متانول در دمای۶۷درجه سانتی گراد تبخیر می شود؛ در نتیجه در دمای اتاق به سرعت تبخیر می شود و بخارات خطرناکی ایجاد می کند که دوز های کم منجر به سردرد، سرگیجه، حالت تهوع و دوزهای بالا باعث اغما و مرگ می شود. بنابراین در محیط هایی که کارگرانی به صورت مستقیم با این ماده سروکار دارند بایستی MSDS (برگه اطلاعات ایمنی) مربوط به این ماده چسبیده شده باشد تا در صورت بروز حادثه اقدامات اولیه مناسبی انجام شود.

صادرات متانول صنعتی :

صادرات پروسه ای است که در آن یک کالا از کشور مبدا به کشور مقصد و با رعایت قوانین بین المللی ارسال می شود. زمانی که میزان تولید یک ماده در کشور به حدی بالا باشد که بیش از نیاز داخل کشور را تامین کند و کشور دیگر خواهان آن باشد و کمبود آن ماده احساس شود، کلید صادرات می تواند استارت بخورد. صادرات می تواند بازار بزرگتری را برای تولیدکننده ایجاد کند و مشتریان را افزایش دهد. البته صادرات پروسه ای زمان بر است و یک سری اقدامات نیاز است مرحله به مرحله انجام شود تا در نهایت این اتفاق مهم بیفتد. در قدم اول بایستی خریدار یک LOI رسمی از خریدار اصلی و به زبان انگلیسی برای فروشنده ارسال کند تا قیمت دقیق را به دست آورد. در مرحله بعد و با توافق اولیه بر سر قیمت هر دو طرف بر سر میز مذاکره حاضر می شوند تا در کمترین زمان ممکن این پروسه به انتها برسد. البته این موارد به بعد از سال جدید موکول می شود و در حال حاضر کار های صادرات انجام نمی شود.

صادرات متانول به ترکیه:

صادرات متانول به ترکیه با توجه به نزدیکی این کشور به کشور عزیزمان ایران، می تواند بسیار سودآور باشد و هزینه های حمل و نقل را تا حد ممکن کاهش دهد. همه ساله صدها هزار تن متانول از طریق مرزها به این کشور صادر می شود و این اعداد می تواند رشد مفید برابری داشته باشد که با تمهیداتی که اندیشیده شده است این امر به زودی اتفاق می افتد. صادرات متانول به ترکیه از طریق مرز های شمال غربی کشور اتفاق می افتد که سالانه چند ده هزار تن از این ماده صادر می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

فروش انلاین متانول

فروش انلاین انواع متانول عمده در بازار تهران

فروش انلاین متانول عمده در بازار تهران با قیمتی بسیار مناسب در حال انجام است …