کیمیا شیمی رازی
خانه / محصولات شیمیایی / مرکز صادرات متانول ایران با کیفیت مناسب

مرکز صادرات متانول ایران با کیفیت مناسب

مرکز صادرات متانول ایران با کیفیتی مناسب و قیمتی رقابتی به تمامی نقاط دنیا این ماده را ارسال می کند که سود بالایی در پی دارد.

متانول ایران:

متانول ایران همانند متانول دیگر نقاط دنیا با کیفیتی بالا تولید می شود که درجه خلوص آن ۹۹٫۸۵ است و تمامی استاندارد های بین المللی را پاس می کند. در ایران شش پتروشیمی این محصول را تولید می کنند که سالانه بخش اعظم این تولیدات به مرز ها جهت صادرات ارسال می گردد.

ارسال انواع متانول رقیق

متانول ایران طرفداران زیادی دارد که علت آن این است که تحریم ها باعث شده تا قیمت پایین تری ارائه شود. مشتریان متانول ایران از کشورهای شرق آسیا مثل چین، ژاپن، هند و کشورهای اروپایی و حتی آفریقایی هستند که باید طوری عمل کرد که سالانه هم بر تعداد و هم بر تناژ درخواستی آنان افزود. این امر سبب می شود تا اشتغال بیشتری برای جوانان این مرز و بوم به وجود آید و در نهایت منجر به رشد اقتصادی کشور خواهد شد. به طور کلی می توان نتیجه گرفت صادرات متانول ایران می توان از وابستگی اقتصاد کشور به نفت کاست. که این خود باعث رشد هر چه بیشتر اقتصاد می شود. متانول نوعی حلال بی رنگ با بوی بسیار تند و نقطه جوش پایین است که در دمای محیط به سرعت تبخیر می شود و گاز های سمی بوجود می آورد.

صادرات متانول ایران:

برای صادرات متانول ایران به کشور های دیگر باید یک سری اقدامات را به ترتیب انجام داد که اولین گام این است که خریدار به فروشنده یک درخواست رسمی یا همان loi بدهد. درخواست رسمی شامل تناژ درخواستی، مرز تحویل بار، نوع بسته بندی، آنالیز ماده و … می باشد که توسط شرکت خریدار و به زبان محلی و انگلیسی نوشته و ارسال می گردد.

ارسال متانول رقیق

پس از ارسال loi فروشنده بر اساس قیمت روز صادرات، مقدار تناژ درخواستی و موجودی پتروشیمی قیمت روز و زمان تحویل بار را اعلام می کند که معمولا زمان زیادی به طول می انجامد. پس از آن در صورتی که خریدار با قیمت موافق بود، جلسه ای با حضور نمایندگان هر دو طرف در دفتر فروشنده برگزار می شود که در صورت توافق نهایی بر سر قیمت و زمان تحویل بار قرارداد بسته می شود و در زمان مقرر کارهای صادرات توسط فروشنده انجام می شود. صادرات متانول ایران بسیار سودده است و در صورتی که به این کار علاقمند هستید می توانید به سرعت به اهداف مورد علاقه خود برسید.

مرکز صادرات متانول:

در کشور عزیزمان ایران مرکز صادرات متانول به سرعت اقدام به انجام کار های صادرات می کند و این می تواند کمک شایانی به صادر کنندگان عزیز باشد. در اینجا شما به راحتی می توانید با کارشناسان خبره در این زمینه دسترسی پیدا کنید و از اطلاعات آنها نهایت بهره برداری را ببرید. مرکز صادرات متانول علاوه بر مشاوره به شما در زمینه صادرات متانول می تواند در کمترین زمان ممکن صادرات متانول را به نهایت برساند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

خرید متانول صنعتی

خرید متانول صنعتی در فروشگاههای سراسر کشور

خرید متانول صنعتی را می توان از طریق مراکز فروش معتبر در سراسر کشور تامین …